Рюкзак Source Fuse 3+9L (2016)

1 851 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Легкий та зручний рюкзак для занять спортом або велопрогулянок, середнього об'єму, з питною систему Widepac, об'ємом 3 літра. Рюкзак який має три відділення, одне з яких для мобільного телефону. Структурована конструкція спини покращує вентиляцію.

Призначення: заняття спортом, активний відпочинок, туризм, трекінг, хайкінг, подорожі, біг, велоспорт.

Особливості:
- легкі матеріали
- м'які плечові ремені
- регульований нагрудний ремінець
- м'яка і вентильована пориста пінна спинка
- відділення Essentials з внутрішнім Storeganizer™ 
- тримач для ключів
- кишеня для ручок
- чохол із застібкою на липучці
- ізольований відсік для питної системи
- чохол від дощу (рейнкавер)
- ручка для перенесення

Технічні характеристики:
Матеріал: Lightweight Fabrics - Ripstop 70D Nylon
Об’єм питної системи: 3л
Об’єм : 9 л

Матеріали і технології:
Widepac™ hydration system - зручна система закриття резервуара, з ковзаючою вставкою. Легко відкривається і закривається, легко наповнюється і миється. Повна повітропроникність (U.S Patent No. 7,648,276, B2).

Helix™ bite valve - циліндричний клапан, механізм пружинного відведення якого забезпечує герметичність навіть під тиском.

Co-Ex tube - еластична з’єднювальна трубка, яка виконана з міцного пластику. Поверхня пластика виконана за технологією Glass-Like ™ Film Technology і містить антибактеріальний Grunge-Guard™ Technology.

Glass Like™ Film Technology - технологія запобігання утворенню біологічних плівок. Дозволяє самоочищатися внутрішньої поверхні резервуарів. Пластик з технологією SOURCE's Glass-Like™ в 10 разів більше слизький, ніж звичайна поліетиленова плівка. Легко очищається просто струмом води від більшості забруднень.

Grunge-Guard™ Technology - інгібітори росту бактерій на поверхні резервуара для рідини та у трубках гідратора.

Taste Free™ System - екструдована поліетиленова плівка, яка зберігає природний смак напою, без присмаку пластика. У питних системах Source не використовується заборонені для харчових ємностей бісфенол (BPA) і фталати.

Easy Care & Low Maintenance - поєднання технологій Glass-Like ™ і Grunge-Guard ™ роблять питні системи Source дуже простими і зручними в обслуговуванні. Вони легко чистяться і легко перезаповнюються, та не потребують будь-якого спеціального обслуговування. При цьому вода залишається в них свіжа протягом декількох днів.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення