Шкарпетки Lasting TRD

170 грн 243 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:
Немає в наявності

Опис

Трекінгові та туристичні шкарпетки для весни/літа або для використання цілий рік.

Товсті подовжені трекінгові шкарпетки з матеріалами BB Acryl, бавовною та Siltex — polypropylene. Шкарпетки забезпечують кращий захист від утворення пухирів, а також мають чудові теплоізоляційні властивості. Еластичний бандаж в області щиколотки і підошви перешкоджає сповзання шкарпеток під час руху. Шкарпетка виготовлені з одношарового гладенького матеріалу, а по всій довжині підошви розташовані захисні зони.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Температурний режим: -10°C / +10 °C

Матеріали:
55% BB Acryl - acrylic
25% Cotton
12% Siltex - polypropylene
8% Lycra - elastan

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

BB Acryl - акрилова пряжа класу “Преміум” для забезпечення екстракомфорту і захисту. Вона застосовується в місцях, які найбільш чутливі до натирання і пухирів, а також є додатковою термоізоляцією.

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Волокна забезпечують максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла завдяки капілярному ефекту та виключно гладкій поверхні. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення