Шкарпетки Lasting HCK

329 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Шкарпетки для хокею.

Тонкі подовжені шкарпетки з бавовни з додаванням спеціальної поліпропіленової пряжі з іонами срібла, що запобігає розмноженню бактерій та появі неприємного запаху, а також гідрофобного матеріалу Polycolon, який швидко сохне. Ділянки, що зазнають найбільшого навантаження посилені додатковим шаром махрової в'язки. В області підйому є захисна зона, підтримуюча нахил вперед. Шкарпетки мають хороші термоізоляційні властивості.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Температурний режим: -10°C / +10 °C

Матеріали:
42% Cotton
20% Polycolon - polypropylen
16% Siltex - polypropylene
15% Polyamide
5% Lycra - elastan
2% X-Static - silver fiber

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

Polycolon - високоякісна поліпропіленова пряжа виробництва австрійської фірми Schoeller. Застосування матеріалу Polycolon дозволяє підтримувати оптимальні характеристики життєдіяльності організму і зберігати шкіру сухою при будь якій інтенсивності фізичного навантаження і потовиділення. Цей матеріал практично не намокає і швидко сохне.

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Разом з тим, завдяки виключно гладкій поверхні, волокна забезпечують за рахунок капілярного ефекту максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.

X-Static - поліамідне волокно, вкрите шаром чистого срібла. Це - антимікробний захист постійної дії. Іншою унікальною властивістю матеріалу X-Static є його здатність поглинати статичні електричні заряди.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення