Шкарпетки Lasting SWC

496 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Шерстяні шкарпетки для лижників і сноубордистів.

Шерстяне волокно мериноса, придатне для виготовлення шкарпеток завдяки здатності виведення поту, теплоізоляції, стійкості до механічних впливів, еластичності та екологічній нешкідливості. Ви обов'язково оціните здатність волокна вбирати вологу до 30% об'ємної ваги, залишаючись при цьому сухим на дотик, це означає, що навіть в мокрих шкарпетках ноги залишаються теплими.
У цій моделі є еластичні вставки на підйомі та гомілці для кращої посадки, а також циркуляції повітря і виведення вологи. Верхній манжет дуже еластичний та приємний на дотик, приємно облягаючи гомілку, не створює жодних неприємних відчуттів. Захисна зона з подвійною в’язкою на пяті та носку.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Особливості:
- антибактеріальні
- еластичний манжет
- захисні зони з подвійною вязкою на носку та п’ятці
- еластична чатисна на підйомі

Матеріали:
36% Merino wool
36% Acrylic
10% Siltex
10% Polyamide
5% Lycra

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

Merino Wool - високоякісна тонка пряжа з шерсті австралійських овець-мериносів гарантує відмінні теплові характеристики, суху шкіру і контроль над вологою. Крім того, ця пряжа швидко вбирає вологу і не дратує шкіру.

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Волокна забезпечують максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла завдяки капілярному ефекту та виключно гладкій поверхні. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення