Шкарпетки Lasting TWP

397 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Шкарпетки для зимового трекінгу.

Щільні подовжені трекінгові шкарпетки з простою в'язкою на підйомі, що покращує загальну вентиляцію ноги і загальний тепловий баланс. Шкарпетки виготовлені з одношарового махрового матеріалу, мають антибактеріальні властивості.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Температурний режим: -35°C / +5 °C

Матеріали:
65% Isolwool
16% Siltex - polypropylene
14% Polyamide
5% Lycra - elastan

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Волокна забезпечують максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла завдяки капілярному ефекту та виключно гладкій поверхні. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.


Isolwool - чудове поєднання пряжі з натуральної шерсті вівці-мериноса і поліпропіленового волокна Мераклон, яке суттєво підсилює стійкість шерстяної пряжі до механічного зношування. Надзвичайний термозахист цього матеріалу гарантує збереження ідеальної температури навіть в найжорсткіших кліматичних умовах.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення