Шкарпетки Lasting WSB

409 грн
Доступні кольори:
Де знаходяться:

Опис

Товсті шерстяні шкарпетки для трекінгу.

Шерстяне волокно мериноса, придатне для виготовлення шкарпеток завдяки здатності виведення поту, теплоізоляції, стійкості до механічних впливів, еластичності та екологічній нешкідливості. Чудові термоізоляційні властивості можна використовувати під час трекінгу в зимовий період.
WSB - товсті шкарпетки для зимового висотного трекінгу виготовлені з двошарової в’язки. Вставка на підйомі покращує вентиляцію ніг і збереження теплового балансу. На гомілці та стопі захисні зони посилені тришаровою в’язкою, що забезпечить комфорт і зносостійкійсть в зонах найбільшого навантаження. Еластична вставка навколо гомілкового суглоба для кращої посадки.

Чому потрібно обирати саме шкарпетки Lasting?

Особливості:
- двошарова в'язка
- еластична вставка на підйомі
- низ та гомілка – тришарова в’язка
- еластична вставка навколо гомілкового суглоба

Матеріали:
85% Merino wool
10% Siltex
5% Lycra

Детальніше про матеріали...

Розміри: S(34-37), M(38-41), L(42-45), XL(46-49)

Матеріали і технології:

Merino Wool - високоякісна тонка пряжа з шерсті австралійських овець-мериносів гарантує відмінні теплові характеристики, суху шкіру і контроль над вологою. Крім того, ця пряжа швидко вбирає вологу і не дратує шкіру.

Siltex - штучне волокно, що володіє надзвичайно низькою здатністю вбирати вологу. Разом з тим, завдяки виключно гладкій поверхні та капілярному ефекту, волокна забезпечують максимально швидкий і ефективний відвід виділеної організмом вологи від тіла. Ваша шкіра залишиться сухою навіть при підвищених фізичних навантаженнях. Волокно Siltex відрізняється низькою питомою теплопровідністю, що дозволяє підтримувати ідеальний тепловий режим ваших шкарпеток навіть в умовах низьких температур.

Lycra - надзвичайно еластичний матеріал, який забезпечує комфорт і виняткову посадку шкарпетки на нозі.
 

 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення