Штани трекінгові / місто

Сортування
Штани Turbat Tavpysh 2в1
1 070 грн
Штани Salewa Puez Tullen
3 132 грн
Штани Trimm Direct
1 656 грн
Штани Turbat Bushtul
1 098 грн
Штани Turbat Bushtul 2в1
1 199 грн
Штани Turbat Moloda 2в1
983 грн
Штани Turbat Tavpysh
946 грн
Штани Salewa Dolomia 2.0
4 183 грн
Штани Salewa Dolomia 2.0 Wmn
4 183 грн
Штани Salewa Frea Juval 8640
3 446 грн
Штани Salewa Frea Juval 8642
3 446 грн
Штани Salewa Frea Juval Wmn 8640
3 446 грн
Штани Salewa Frea Juval Wmn 8642
3 446 грн
Штани Salewa Puez Dolomia
4 183 грн
Штани Salewa Puez Dolomia Wmn
4 183 грн
Штани Turbat Stig 100
439 грн
Штани Turbat Stig 200
769 грн
Штани Alpine Pro Adele
1 512 грн 756 грн
Штани Alpine Pro Ceres 9233
1 278 грн 639 грн
Штани Alpine Pro Forster 2
1 813 грн
Штани Alpine Pro Forster 2 Ins.
1 998 грн
Штани Alpine Pro Tenry
1 462 грн 1 023 грн
Штани Marmot Reactor
1 723 грн
Штани Neve Astra
1 150 грн

Штани для трекінгу або міста

Мандруючи де б то не було, завжди є потреба в захисті ніг від дрібних подряпин, надмірного охолодження колінних суглобів, захисті нижньої частини тіла від дощу та вітру. Для всіх цих  і багатьох інших потреб варто використовувати трекінгові штани. Їхній функціонал може дуже відрізнятись від моделі до моделі: штани для альпінізму чи зимових мандрівок, велотуризм, штани-самоскиди, з мембранами і без, для використання в різних сезонах - softsell.

Якщо ви досі ходили в мандрівки горами в джинсах, ми вдячні вам за пам’ять про відвагу туристів 90х, але радимо залишити цю традицію в минулому. Джинс сам по собі дуже невдалий варіант для мандрівок, він швидко намокає і довго сохне, важкий, погано дихає, часто сковує рухи, спричиняє натирання.
Якщо ви користуєтесь в мандрах сучасними військовими штанами – це непоганий варіант (через схожість задач), проте також має ряд своїх особливостей, що не завжди виправдані для туристів: додаткова фурнітура, зайві кишені та важкі шари матеріалів в деяких місцях, наявність бавовни в матеріалі, що часто є швидше недоліком, аніж перевагою.
Радимо використовувати товари виготовлені туристами для туристів, як про це говорить український бренд Turbat. Він щойно виходить на туристичний ринок зі своєю пропозицією штанів, а проте щодня завойовує нових прихильників, котрі мандрують по цілому світу, і допомагає їм досягати нових вершин. Зверніть увагу на чоловічі моделі Tavpysh та Bushtul, а також жіночу з назвою Moloda. Вони розроблені у варіантах із суцільними штанинами та низом, що відщипається, утворюючи трекінгові бриджі.

На що варто звернути увагу, обираючи штани для трекінгу:
тканина: варто приглянутись до синетичних, оскільки вони легші, краще сохнуть, міцніші, ніж натуральні, стійкіші до забруднень;
кишені: загальна тенденція –чим краще тим більше, але все залежить від ваших вподобань. Також варто подбати, аби хоча б одна чи дві защіпались на замок, липучку чи ґудзик – додає надійності, якщо не хочете втратити те, що в кишені;
шви повинні не натирати, а також витримувати навантаження, в які ви плануєте ввязатись, зокрема ваші кишені, коли захочеться накидати в них 2кг пляжних камінців «на пам’ять», бо ж «вони гарні» і «пригодяться»;
крій – нехай у ваших штанах буде анатомічний крій, де враховані зони колін зі складками для зручності при згинанні, а також особливості використання п’ятої точки в походах – тут теж потрібен додатковий захист, як також і в нижніх частинах штанин з внутрішньої сторони – захист від протирання. На поясі варто мати можливість додаткового стягування, якщо штани «провисли» на енний день походу. Це може бути у вигляді паска/ременя, а для легкоходів – додаткові липучки на ґумках чи іншу систему вкорочення талії штанів.

Більшість моделей трекінгових штанів виконанні у «захисних» кольорах: сірий, чорний, плямисті, хакі, оливкові – в цьому є і своя туристична естетика, а також практичність – болото не видно на такому тлі, тож у вас більше шансів сподобатись потенційним попутникам на машині, особливо, якщо до цивілізації два дні пішки.
Вентильованість штанів також грає роль, якщо ви мандруєте в спекотну погоду. Напевне, не варто додатково пояснювати чому це важливий момент. Деякі моделі мають цю приємну особливість в дизайні. Інженери і розробники не дарма їдять свій хліб.
Також врахуйте, що деякі матеріали мають захист від прямого сонячного ультрафіолету, що для декого є вагомим аргументом на користь тієї чи іншої моделі одягу.
Якщо ви хочете додатковий захист від високої трави чи дрібних камінців у взутті, то придивіться чи в обраній моделі внизу є «затяжки», що допоможуть зафіксувати штанину більш щільніше на нозі. Або ж огляньте розіділ нашого інтернет-магазину, де продаються бахіли. Також важливим елементом захисту є туристичні кросівки або черевики трекінгові. І звісно не забуваємо купити трекінгову куртку. Майте на увазі, що якщо нема настрою розбиратись і вибирати самому, знайомлячись з деталями – наші менеджери інтернет-магазину та консультанти в магазинах Києва, Житомира, Рівного, Львова, Івано-Франківська, Тернополя та Чернівців завжди мають настрій, аби допомогти вам підібрати не тільки туристичні штани, але є решту гардеробу туриста-мандрівника, фаната активного відпочинку.

Звертайтесь! І вдалих вам кілометрів!

Інтернет-магазин Gorgany.com, туристичне спорядження © 2005-2017 Дизайн: Андрій Цивіліцин. © Beбмарк