Ультрафіолетовий знезаражувач води SteriPEN Pure + UV Water Purifier Realtree Camo

2 673 грн
Де знаходяться:

Опис

Найлегший і компактний ультрафіолетовий знезаражувач SteriPEN PURE +. Вбудований літієвий акумулятор заряджається через USB-порт від комп'ютера, електромережі або сонячної панелі. Дозволяє отримати безпечну питну воду де завгодно: хоч в готельному номері, хоч в дикій природі. Надійна і безпечна для очей і шкіри ультрафіолетова лампа з ресурсом в 5000 оброблень. Гарантовано знищує більше 99,9% шкідливих мікроорганізмів, бактерій і вірусів, що живуть у воді. Ультрафіолетове випромінювання руйнує ДНК і РНК хвороботворних мікроорганізмів. Цей метод знезараження часто використовується в муніципальних системах водопостачання. Як і всі очисники SteriPEN, ця модель дуже проста у використанні. Просто помістіть знезаражувач у флягу або горнятко, ввімкніть і помішуйте воду. Знезараження 0,5 л води у вас займе всього 48 секунд. У 2001 р журнал Time® включив SteriPEN в список ТОП-100 кращих гаджетів всіх часів. Ефективність цих знезаражувачі доведена сотнями тисяч користувачів.

SteriPEN Aqua незамінний, якщо ви:
- збираєтеся в подорож і сумніваєтеся в якості місцевої питної води;
- не хочете залишати після себе гору сміття з порожніх пластикових пляшок;
- турбуєтеся про те, де шукати питну воду в разі непередбаченої ситуації.

Відповідає вимогам Стандарту для очищувачів води від мікробіологічного забруднення Агентства з охорони навколишнього середовища США. (Environmental Protection Agency, EPA)

Технічні характеристики:
Продуктивність: 0,5 л за одну обробку
Час обробки: 48 секунд
Ресурс лампи: 5000 обробок
Вага: 76,5 г
Розміри: 13 см х 3,5 см х 2,2 см
Ресурс батареї: 40 обробок на одній заряду
Комплектація: ультрафіолетовий знезаражувач води SteriPEN® PURE + Ultra Violet Purifier з вбудованим акумулятором, кабель для зарядки стандарту Micro USB, неопреновий чохол, інструкція.
 

Відгуки

* — Поля, обов'язкові для заповнення

* — Поля, обов'язкові для заповнення