Кішки

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Кішки Salewa MTN Spike Crampon
  Кішки Salewa MTN Spike Crampon
  Від 3 095 грн
 2. Кішки AustriAlpin skyWalk SW10B 40%
  Кішки AustriAlpin skyWalk SW10B
  Від 3 185 грн Звичайна ціна 5 309 грн
 3. Кішки AustriAlpin Trekking SB01A 40%
  Кішки AustriAlpin Trekking SB01A
  Від 2 441 грн Звичайна ціна 4 069 грн
 4. Кішки Viking Crampons Soltoro
  Кішки Viking Crampons Soltoro
  Від 1 200 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 25

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Кішки для альпінізму — для чого потрібні ці прилади

Похід в гори влітку і взимку суттєво відрізняється, потребує значно відмінного спорядження. А ще є такі види як льодолазання, висотний альпінізм. Це умови засніжених вершин, де великий перепад температур, а скелі вкриті твердим льодовим шаром. Підйом по такому шляху без спеціального спорядження мало того що важкий, він ще й небезпечний. Крім льодорубів, теплого одягу потрібні спеціальні вироби для взуття, що полегшують пересування на небезпечних трасах. Таке приладдя називають альпіністські кішки.

Вироби вдягають на підошву взуття. Це конструкція виготовлена з металу, цільна платформа чи складена з двох частин, що має гострі металеві клини-кігті. Саме ці зубці «вгризаються» в сніжно-льодову поверхню, стримуючи ковзання та надаючи спортсмену рівновагу. Треба врахувати той фактор, що спорядження має підходити під взуття. Деякі моделі потребують наявності ранта на черевиках. Вироби можуть мати різну конструкцію зчленування. Є платформені моделі з єдиною базою для обох частин. Зуби зазвичай вертикальні, що дозволяє долати дуже складні маршрути. Та вони не підходять для тонкого фірну. В цій ситуації зазвичай використовують моделі з металевим перфорованим з’єднанням передньої і задньої частині. Рідкісні у вільному продажу сегментарні моделі, як зрозуміло з назви чіпляються на взуття окремо. Це професійне спортивне спорядження.

Кішка для скелелазіння — різновиди, особливості

Існує кілька різних за конструкцією виробів, кожна модель має своїх переваги та недоліки. Тому їх обирають в залежності від умов, в яких вони будуть використовуватись. За способом кріплення є три види:

 • жорстке;
 • напівтверде;
 • м'яке.

Жорстке кріплення вважають самим надійним, тому що його достатньо затягнути один раз. Фіксація буде надійною та щільною по нозі, без ризику послабшати, розгойдатись. Кріплення подвійне — один фіксатор в зоні п’яти, другий в області миска. Для цих кішок черевики мають бути з рантом.

Напівтвердий фіксатор складається с жорсткої, металевої задньої частини, та пластикового зачіпу попереду. Як варіант замість пластику використовують стропи. Такі кішки підходять для спеціального альпіністського взуття, де у зоні п’яти обов’язковий рант.

М’які кішки називають універсальними, ними користуються будь-де. Перевага в способі фіксування — скоб із пластику чи строп. Такі вироби можуть кріпитись на будь-яке взуття навіть на трекінгові кросівки. З недоліків — з часом стропи можуть послабшувати фіксацію, на це треба звертати увагу. Крім цього вони вдягаються набагато довше ніж тверда і напівтверда моделі.

Кішки для альпінізму купити недорого

Аматорам в світі гірського туризму і спорту вибрати якісне і зручне обладнання важко. В інтернет магазині GORGANY працюють люди, які з власного досвіду знаються на спорядженні і аксесуарах в цій сфері. Наша команда сама веде активний спосіб життя, тому ми можемо порекомендувати саме те, що вам потрібно. Магазин має великий асортимент: спорядження, одяг і взуття, страхувальні системи, намети, спальні мішки та інше. Ми пропонуємо оригінальну сертифіковану продукцію виробництва відомих світових компаній. Petzl, Salewa, Terra Incognita, Climbing Technology, Pinguin та інші.

Головний критерій для екіпіровки у гори — це безпека, команда GORGANY сама випробовує більшість продукції з нашого асортименту. Кожен товар має гарантії якості від виробника. Ми пропонуємо замовникам якість, різноманітність, демократичні ціни, оперативний сервіс. Оплата проводиться кількома зручними способами, доставляння товару по всій території України.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023