Магнезія

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 42

Сортувати у порядку зменшення
 1. Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag I M
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag I M
  Від 676 грн
 2. Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag I L
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag I L
  Від 724 грн
 3. Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II M
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II M
  Від 1 000 грн
 4. Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II L
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II L
  Від 960 грн
 5. Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II M (2019) -25%
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II M (2019)
  Від 720 грн Regular Price 960 грн
 6. Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II L (2019) -25%
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Deuter Gravity Chalk Bag II L (2019)
  Від 720 грн Regular Price 960 грн
 7. Мішечок для магнезії Petzl Saka S039BA (2021)
  Рейтинг:
  0%
  Мішечок для магнезії Petzl Saka S039BA (2021)
  Від 1 080 грн
Сторінка
на сторінці

Магнезія — для чого потрібен порошок скелелазу

Багато хто сьогодні захоплюється спортивним скелелазінням. Під час процесу що на штучному, що на натуральному рельєфі виникає проблема — руки потіють, а це ускладнює пересування. Через вологі долоні і пальці спортсмен може зізковзнути з поверхні та травмуватись. У природному середовищі падіння може коштувати життя.

На допомогу приходить така речовина як магнезія. Засіб наносять на долоні, якщо шкіра пітніє, магнезія поглинає вологу, таким чином залишає руки сухими. Де хто порівнює речовину з крейдою, але матеріали мають різні властивості: крейда поглинає лише вологу, а магнезія і вологу, і шкірний жир. У підсумку сухі руки спортсмена мають істотно покращенні умови для лазіння.

Потрібно знати про речовину, те що вона висушує шкіру. Після використання потрібно ретельно вимити долоні, краще ще й застосувати зволожуючий крем для рук. Намагайтесь використовувати порошкову речовину не часто, бо пил шкідливий для здоров’я. Вважається ознакою поваги до інших спортсменів прибрати за собою сліди на маршруті. Для цього існує набір щіток, що змітають та зчищають засіб з поверхонь.

Магнезія — різновиди і їхні особливості

Є кілька видів по формі випуску засобу для скелелазів. Серед них виділяють:

 

 • блоки;
 • порошок;
 • рідина;
 • кульки.

 

Блокова речовина продається у шматках, зазвичай вагою 56 г. Переваги виду в можливості самостійно поділити на порції. Такий засіб не запилює ручі в наплічнику. Порошкова магнезія може бути чистою чи з додатковими компонентами для покращеного підсушення шкіри. В зв’язку з тим, що сипучий виріб може подразнювати легені та викликати алергію, він заборонений на деяких скалодромах. Рідка форма виготовляється з додаванням спирту, що рівномірно розподіляє речовину на поверхні долонь. Такий засіб має перевагу на змаганнях по швидкісному підйому, але на довгих маршрутах не ефективний, тому, що утвореного шару захисту від вологи вистачає ненадовго. Не рекомендується використовувати його надто часто, має агресивний вплив на шкіру. Кульки — вирішують проблему з розповсюдженням пилу. Це магнезія зібрана в сферу, вкрита захисним шаром сітчастої тканини. Для обробки долонь достатньо стиснути кульку, а речовина потрапить на поверхню крізь мікропори в сітці.

Для зберігання засобу виготовляють спеціальні мішечки різних розмірів. В аксесуарах зазвичай одна конструкція: міцний обід на вхідному отворі, підкладка з ворсом або флісова, шнурок, петля для щітки, ремінь на пояс.

Магнезія для скелелазіння де купити недорого

Засіб для сушіння рук і аксесуар для зберігання речовини можна придбати в інтернет магазині GORGANY. У нас є вибір серед різновидів, виробників, ваги засобу. Якщо ви новачок і не знаєте, яка магнезія вам найбільше підходить, зверніться до консультантів нашого магазину. В колективі працюють люди обізнані в асортименті і тонкощах використання продуктів. Вони радо допоможуть вам обрати свій варіант.

 

Наш магазин створено командою людей, що захоплюється активним способом життя, мандрами, туризмом зимовими та літніми видами спорту на свіжому повітрі. Ми досконало знаємо потреби в цій сфері, регулярно відстежуємо новинки виробників світу. В асортименті запропоновані лише оригінальні, високоякісні, сертифіковані товари від відомих компаній. Щоб залучити українців до здорового способу життя ми розповідаємо про туризм, спорт і мандри у блозі компанії, у соцмережах на наших сторінках. Для тих кому дорого купити обладнання, ми організували прокат. Долучайтесь, отримуйте задоволення від спілкування з однодумцями, будьте спортивними і здоровими.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024