Самостраховка, петлі, стропи, педалі

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 18

Сортувати у порядку зменшення
 1. Петля Climbing Technology Looper NY 180 см
  Петля Climbing Technology Looper NY 180 см
  Від 417 грн
 2. Петля Climbing Technology Extender Nylon 17cм
  Петля Climbing Technology Extender Nylon 17cм
  Від 158 грн
на сторінці

Петля, стропи та інші деталі самострахування

Коли ви вже готові ходити маршрутами зі складним рельєфом вам знадобиться страхувальна система. ЇЇ використовують для безпеки та полегшення проходження складних ділянок. Один з елементів безпекового приладдя — самостраховка. Візуально і конструктивно — це відрізок мотузки з петлями по всій довжині й на кінцях, які чіпляють за обрану точку страхувальної системи. Простими словами, це зв'язкова ланка між альпіністом та точкою страховки.

Стропи і петлі можуть бути різного розміру: ширини і довжини, використовується різні види матеріалу. Модель з використання довгих відтяжок корисна на складних маршрутах з вертикальними стінами, якщо потрібно вирівняти лінію страховки. Петлі допомагають блокувати точки у всій страхувальній станції при потребі, з них також майструють драбину, прив'язують спорядження, коли є ризик загубити. Драбини з петель допомагають пройти надскладні ділянки, працюючи як педалі чи сходинки.

Вибір елементів самостраховки — особливості виробів

Один з основних критеріїв вибору — матеріал стропи та петлі. Взагалі використовують синтетичні матеріали такі як дайнім, поліамід, або й комбінацію цих волокон. У більшості випадків використовують нейлон, він не послаблюється, має невелику амортизацію, недорогий. Поміркуйте, яка саме самостраховка вам потрібна, чи достатньо з одним вусом, чи краще з двома. Переваги подвійної моделі:

 

 • підходить до маршрутів різної складності;
 • наявність регульованого вуса;
 • можливість зручно розміститись без від’єднання від станції;
 • довжину модна міняти одною рукою;
 • при ривку динамічний відрізок гасить частину навантаження.

 

Обираючи стропи зверніть увагу чи вони прошиті чи зв’язані. Зав’язаний вузол має схильність до послаблення, а зшита стропа має велику міцність та надійність. Роздивляючись різні варіанти максимальну увагу приділіть характеристикам виробів: яке максимальне навантаження, довжина, ширина стропи чи стрічки петлі. Страхувальні вуса можуть врятувати ваше життя під час проходження небезпечних гірських трас, вберегти від важкої травми при обриві чи провисанні. Т

Система самострахування — придбати в магазині GORGANY

У нас великий асортимент альпіністського спорядження від найкращих виробників світу та України. Драбина, петлі, стропи, мотузки, карабіни й інші товари в різноманітті розмірів, матеріалів, призначення, виробників. Вся продукція сертифікована з гарантією якості. Якщо ви житель Києва, Львова, Буковелі, Вінниці, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Рівне, Житомира, Одеси, завітайте до наших стаціонарних магазинів. Жителі інших міст можуть зробити замовлення онлайн.

 

Якщо ви новачок в альпінізмі, скелелазінні, звертайтесь за консультацією телефоном або онлайн формою. Ми досконало знаємо свій асортимент та маємо досвід в сфері гірського туризму і спорту. На додачу до спорядження вас може зацікавити тактичне взуття і одяг, шоломи, намети, рюкзаки. В асортименті присутні товари для відпочинку на свіжому повітрі (кемпінгу), для мандрівників і туристів. Якщо у вас не має можливості купити дороге спорядження ми пропонуємо послугу прокату. Звертайтесь в інтернет магазин GORGANY, ми оперативно обробляємо замовлення та забезпечуємо доставляння у будь-який населений пункт України.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023