Системи страхування

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 77

Сортувати у порядку зменшення
 1. Система Travel Extreme Tango
  Система Travel Extreme Tango
  Від 1 125 грн
 2. Система страхувальна Black Diamond Big Gun [monobank] partial payment
  Система страхувальна Black Diamond Big Gun
  Від 5 460 грн
 3. Система Petzl Corax 2
  Система Petzl Corax 2
  Від 3 480 грн
 4. Система Climbing Technology Dedalo
  Система Climbing Technology Dedalo
  Від 3 950 грн
 5. Система Salewa Xplorer
  Система Salewa Xplorer
  Від 3 595 грн
 6. Грудна обв'язка Travel Extreme
  Грудна обв'язка Travel Extreme
  Від 310 грн
 7. Система Black Diamond Solution [monobank] partial payment
  Система Black Diamond Solution
  Від 5 409 грн
 8. Система Climbing Technology Wall Harness
  Система Climbing Technology Wall Harness
  Від 3 734 грн
 9. Система Petzl Macchu
  Система Petzl Macchu
  Від 3 200 грн
 10. Система Travel Extreme Caver
  Система Travel Extreme Caver
  Від 540 грн
 11. Система Petzl Fly C002AA00 [monobank] partial payment
  Система Petzl Fly C002AA00
  Від 5 320 грн
 12. Система Climbing Technology Anthea Harness 7H177
  Система Climbing Technology Anthea Harness 7H177
  Від 3 734 грн
на сторінці

Страхувальна система що це, купити в Україні

Скелелазіння, альпінізм, складають все більшу конкуренцію тренування у спортзалі чи фітнесу. По-перше, заняття навантажує всі групи м’язів, по-друге, воно більш різноманітне, до того ж є доля екстриму. Для повноцінних і безпечних занять потрібно відповідне спорядження, куди обов’язково входить система страхування. Враховуючи кількість видів дисциплін, виробники виготовляють системи які мають спеціальне призначення.

Страховка для скелелазів має малу вагу, нерегульовані петлі для ніг, розрахована або на теплу погоду, або на стендове скелелазіння. Під цю систему не вийде вдягнути кілька шарів одягу. Універсальними вважають альпіністські моделі чи для гірського туризму. Вона регулюється на всіх частинах (ремнях і лямках), тому є можливість вдягнути багато одягу, кішки чи лижі. Цей вид обв’язки можна використовувати і високо в горах, і на скеледромі.

Страхувальні системи для важких умов (стінних сходжень) розраховані на складні маршрути, тривалі походи. Спорядження має велику кількість петель плюс дві страхувальні, широкий пояс з м’якого матеріалу. Приладдя для промислового альпінізму враховує можливість зручного розташування на вертикальній поверхні, має страхувальні петлі виготовлені з алюмінію або легкого сплаву металу. Спелеологи використовують вироби пристосовані більше до можливості безпечного спуску/підйому. Це система з низькою посадкою, обв’язкою в зоні грудей. Виготовляють зазвичай без підкладки з м’яких та міцних на розрив тканин.

Як обрати системи страхування, на що звернути увагу

Потрібно відмітити, що на ринку є спорядження не тільки для сильної статі. Моделі для жінок пошиті з урахуванням анатомічних особливостей — вузька талія, для кращої посадки страхувальну петлю роблять довшою. Існують дитячі системи для малечі до 6 років та підлітків, від конструкції дорослої версії вони відрізняються тільки розміром. За конструкцією є три категорії:

 

 • нижні системи страхування;
 • грудні вироби;
 • повні обв’язки.

 

Обираючи спорядження потрібно спочатку визначитись де воно буде використовуватись, в яких умовах. Конструкції у всіх систем схожі, але посадка, додаткові функції чи елементи, якість матеріалів, розміри лямок — відрізняються в залежності від призначення. Важливо, щоб обрана обв’язка сиділа щільно, але не передавлювала судини, не натирала шкіру. Страховка не повинна створювати дискомфорт.

Страхувальні системи купити в інтернет магазині GORGANY

Команда, що працює в магазині, веде активний спосіб життя, походи, сходження, гірський туризм. Ми використовуємо ту продукцію, яку пропонуємо нашим покупцям. Постійне тісне спілкування з мандрівниками, людьми захопленими горами дає нам знання і розуміння потреб у цій сфері. Тому, якщо ви тільки вирішили приєднатися до активних любителів туризму, звертайтесь до наших менеджерів, вони порекомендують продукцію, яка найбільше відповідатиме вашим потребам. Магазин веде лояльну цінову політику: асортимент складено з бюджетних та преміум товарів. Ті й інші мають відповідні сертифікати якості і безпеки. Ми часто влаштовуємо акції на різні категорії товарів. У наявності є подарункові сертифікати з різним номіналом.

 

Замовити страховку, інструменти, аксесуари просто й швидко. Ми обробляємо замовлення у короткі терміни, приймаємо кілька варіантів платежів. Доставка товарів здійснюється по всім населеним пунктам України.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023