Блоки, ролики, вертлюги

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 38

Сортувати у порядку зменшення
 1. Вертлюг First Ascent Rotor
  Рейтинг:
  0%
  Вертлюг First Ascent Rotor
  Від 1 155 грн
 2. Вертлюг First Ascent Rotor+ на підшипнику
  Рейтинг:
  0%
  Вертлюг First Ascent Rotor+ на підшипнику
  Від 1 165 грн
 3. Блочок Climbing Technology Orbiter T Pulley
  Рейтинг:
  0%
  Блочок Climbing Technology Orbiter T Pulley
  Від 4 023 грн
 4. Блок-ролик Singing Rock Pulley Twin Roll
  Рейтинг:
  0%
  Блок-ролик Singing Rock Pulley Twin Roll
  Від 3 080 грн
Сторінка
на сторінці

Все, що треба знати про якісне спорядження для альпінізму

Існує туристичний та промисловий альпінізм. Кожен з цих видів має свої особливості, але незалежно від них вимагає використання лише якісного й надійного спорядження. Адже саме воно бере на себе відповідальність за вашу безпеку. В промисловому альпінізмі дуже часто використовуються ще й додаткові блоки, ролики, вертлюги для того, щоб крім альпініста підняти на висоту певний груз. Такі пристосування необхідні, щоб взяти на себе навантаження, яке людина не в змозі витримати самостійно. В туризмі й парках розваг це спорядження можна зустріти в якості страховки.

Основні принципи вибору блок-роликів і додаткових елементів

Головна задача роликових блоків — зменшення сили тертя при підйомі вантажу або здійснення переправи людини. Їх використання значно зменшує зусилля й прискорює процес переміщення. На ефективність використання блок-роликів впливає декілька факторів:

 • діаметр ролика: прилади з великим діаметром попереджають різкі згоди мотузки, що дозволяє легко керувати всією системою й продовжує термін життя мотузок;
 • тип підшипника: їх існує два — закриті шаропідшипники, які не потребують додаткового обслуговування, і самозмазувальні втулки — їх потрібно регулярно змащувати. Перші вважаються більш ефективними й зручними у використанні.

Ролики можуть бути виготовлені з різного матеріалу та відрізнятися за формою чи розміром. Зазвичай, це не впливає на їхні функції, якщо не перевищувати норми навантаження. Крім того, блок-ролики розділяють за видом конструкції:

 • одинарний ролик використовується для різних задач, найчастіше, щоб змінити направлення мотузки. Такі блоки витримують навантаження до 200 кілограм;
 • подвійні блоки, в свою чергу, теж розділяються на два типи: з паралельним розміщенням роликів й послідовним. Розраховані для організації поліспастів і мають додаткову точку кріплення;
 • блок-ролики на осі найкраще пристосовані, щоб захищати троса в місцях згинання;
 • блок із зажимом дозволяє фіксувати мотузку, що дуже зручно для підйому великих вантажів.

Існує ще багато різновидів блоків, які використовуються в вузьких направленнях. Багато фахівців промислового альпінізму практикують використання вертлюг — додаткове обладнання, яке попереджає сплутування мотузок. Вони допомагають подовжити життя роликовим блокам й роблять процес підйому вантажу ефективнішим і швидшим, навіть при великому навантаженні.

Де купити якісні блок-ролики та вертлюги?

Інтернет-магазин Gorgany пропонує широкий асортимент спорядження для альпінізму різних видів. Кожен професійний підкорювач вершин може знайти серед нашого товару все, що потрібно для забезпечення безпеки під час альпінізму чи скелелазіння. Ми впевнені, що в Gorgany ви купите якісні блок-ролики та вертлюги за вигідною ціною, адже в першу чергу ми піклуємося про безпеку своїх клієнтів.

Причини обрати Gorgany для закупівлі спорядження:

 • ми співпрацюємо лише з відомими й перевіреними виробниками, які надають гарантію на свій товар;
 • індивідуальна консультація фахівця, який допоможе підібрати все необхідне й оформити замовлення;
 • для постійних клієнтів діє система приємних бонусів та знижок;

В Gorgany можна оформити доставку в будь-яке місто України, а також за кордон. Будемо раді бачити вас в числі наших постійних клієнтів, адже Gorgany працює, щоб ви могли почуватися безпечно, навіть, підкорюючи вершини.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024