Карабіни

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 118

Сортувати у порядку зменшення
 1. Карабін First Ascent Pear
  Рейтинг:
  0%
  Карабін First Ascent Pear
  Від 545 грн
 2. Карабін First Ascent Attack
  Рейтинг:
  0%
  Карабін First Ascent Attack
  Від 540 грн
 3. Карабін Black Diamond RockLock Screwgate
  Рейтинг:
  0%
  Карабін Black Diamond RockLock Screwgate
  Від 738 грн
 4. Карабін First Ascent Argon 25 kN
  Рейтинг:
  0%
  Карабін First Ascent Argon 25 kN
  Від 510 грн
 5. Карабін Black Diamond HotForge Screwgate Carabiner
  Рейтинг:
  0%
  Карабін Black Diamond HotForge Screwgate Carabiner
  Від 615 грн
 6. Карабін First Ascent Radon
  Рейтинг:
  0%
  Карабін First Ascent Radon
  Від 410 грн
 7. Карабін Black Diamond LiteForge Screwgate
  Рейтинг:
  0%
  Карабін Black Diamond LiteForge Screwgate
  Від 656 грн
 8. Карабін Black Diamond Pearlock Screwgate
  Рейтинг:
  0%
  Карабін Black Diamond Pearlock Screwgate
  Від 738 грн
 9. Карабін Black Diamond Oval Keylock Screwgate
  Рейтинг:
  0%
  Карабін Black Diamond Oval Keylock Screwgate
  Від 697 грн
на сторінці

Як купити альпіністський карабін для скелелазіння — різновиди та принципи вибору

Карабін — елемент, який об'єднує мотузки в системі страхування. Пристрій має широкий спектр використання: ним можна прикріпити пляшку з водою до рюкзака, використати, як з'єднувальний елемент або ж створити безпечну страховку під час скелелазіння. Вперше страхувальні карабіни з'явилися на початку 20-го століття й відтоді зробилися незамінними помічниками альпіністів. В сучасному світі існує дуже велика різноманітність карабінів і кожен вид створений, щоб виконувати певні функції.

Різновиди карабінів та їх застосування

Значення карабінів для альпінізму важко переоцінити. Іноді від них напряму залежить життя людини. Тож дуже важливо розібратися, в чому їх відмінності й призначення. Перш, ніж брати карабіни для конкретних задач, познайомтеся з їх основними складовими:

 • засувка — спеціальний механізм, який закриває карабін;
 • замок фіксує засув, щоб попередити його відкривання;
 • спина — основна частина карабіну, яка знаходиться паралельно засувці;
 • ніс — частина карабіну, яка кріпиться до мотузки й з'єднується з замком.

Карабіни можуть бути виготовлені з різних матеріалів. Найбільш розповсюджені — це алюміній, сталь, титан та пластик. Всі вони, крім пластикових, можуть витримувати великі навантаження й справляються з функцією страхування. Пластикові карабіни використовують лише в якості допоміжних елементів.

За формою виділяють чотири основні види карабінів:

 • овальні: мають симетричну форму, завдяки чому спорядження в карабіні розміщується рівно, без порушень та перекосів. За рахунок гладкої форми прилади не чіпляються за інше оснащення й не заважають йому. Овальні карабіни найкраще витримують навантаження в трьох направленнях, що робить їх універсальними;
 • D-подібні: найчастіше використовуються в альпінізмі для побудови надійної страхової системи. Завдяки своїй побудові карабін рівномірно розподіляє навантаження й може витримувати велику вагу;
 • грушоподібні: альпіністський карабін, який має широке розкриття й велику робочу частину. Це дає можливість використовувати їх з різноманітним обладнанням та вузлами. Купують такі карабіни для скелелазіння для налагодження роботи страхувально-спускової системи;
 • направляючі: захищають карабіни від прокручування. Особливо рекомендується використовувати такі пристрої новачкам, які лише починають опановувати систему страхування. Також часто приміряють направляючі карабіни на скалодромах.

Звертайте увагу, що всі карабіни повинні відповідати сертифікованим нормам і вимогам. На тілі виробу обов'язково повинні бути вказані характеристики міцності й дані сертифікації. В протилежному випадку не можна застосовувати карабін.

Чому купити карабін для альпінізму у Gorgany вигідно?

Gorgany — офіційний представник понад 15 провідних брендів, які виробляють спорядження для туризму та альпінізму. У нас ви зможете купити карабіни для альпінізму, які мають сертифікат та гарантію якості. З підбором необхідного обладнання та оформленням замовлення вам завжди готові допомогти наші спеціалісти, адже консультанти нашого магазину мають неабиякий досвід підбору альпіністського спорядження й знають, як забезпечити безпеку під час підкорення скелястих вершин.

В магазині діють знижки та бонуси для постійних клієнтів, бо ми цінуємо кожного покупця й намагаємося зробити ваші покупки максимально корисними й вигідними.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024