Накриття/Намети і тенти кемпінгові

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 107

Сортувати у порядку зменшення
 1. Намет Sierra Designs Meteor 4
  Рейтинг:
  0%
  Намет Sierra Designs Meteor 4
  Від 17 640 грн
 2. Тент Trimm Trace
  Рейтинг:
  100%
  Тент Trimm Trace
  Від 2 790 грн
 3. Намет Pinguin Nimbus 4
  Рейтинг:
  0%
  Намет Pinguin Nimbus 4
  Від 20 746 грн
 4. Намет Pinguin Nimbus 3
  Рейтинг:
  0%
  Намет Pinguin Nimbus 3
  Від 19 147 грн
 5. Тент Trimm Trace XL
  Рейтинг:
  0%
  Тент Trimm Trace XL
  Від 4 200 грн
 6. Тент Trekmates Square Tarp
  Рейтинг:
  0%
  Тент Trekmates Square Tarp
  Від 3 880 грн
 7. Намет Trimm Arizona II
  Рейтинг:
  100%
  Намет Trimm Arizona II
  Від 18 550 грн
 8. Тент Kelty Cabana
  Рейтинг:
  0%
  Тент Kelty Cabana
  Від 6 258 грн
 9. Тент Trimm Trace One
  Рейтинг:
  100%
  Тент Trimm Trace One
  Від 2 190 грн
 10. Намет Big Agnes Copper Spur HV UL4
  Рейтинг:
  0%
  Намет Big Agnes Copper Spur HV UL4
  Від 35 575 грн
 11. Намет Big Agnes Bunk House 6 (2022) -20%
  Рейтинг:
  0%
  Намет Big Agnes Bunk House 6 (2022)
  Від 23 996 грн Regular Price 29 995 грн
на сторінці

Намети кемпінговіКемпінгові намети є важливим елементом у подорожах. Вони забезпечують комфорт та захист від погодних умов. Ось деякі ключові риси, які варто враховувати при виборі кемпінгового намету. 

 

Розмір. Важливо обрати намет, який має достатньо місця для сну і спорядження.

Матеріали та конструкція. Намети можуть бути зроблені з різних матеріалів, таких як поліестер, нейлон тощо. Конструкція також важлива, зокрема каркас та водонепроникність матеріалів.

Водонепроникність та вентиляція. Важливо, щоб намет був водонепроникним, особливо в негоду, а також мав добру вентиляцію для уникнення конденсації.

Легкість транспортування. Кемпінговий намет повинен бути легким та компактним, аби під час мандрівок він не створював труднощів при транспортуванні.

Міцність. Намет повинен витримувати екстремальні умови, такі як сильний вітер чи дощ.

Комфорт при встановленні. Важливо, щоб намет можна було легко встановити без додаткових складнощів.

Пам'ятайте про індивідуальні потреби та умови, в яких ви збираєтеся користуватися наметом, при виборі кемпінгового намету.


Кемпінг

Кемпінг - це така форма відпочинку, коли люди вирушають на природу і перебувають там протягом певного часу, зазвичай ночуючи в наметах, чи автокемперах тощо.

Під час кемпінгу можна проводити час на відкритому повітрі, готувати їжу на вогнищі, ходити в гори, ліси, купатися в озерах, річках, морях. Додавати цікаві активності, такі як кінні прогулянки, каякінг та риболовля. Кемпінг може бути різноманітним і при цьому мати при собі  усіма зручності. 

 


Головне в кемпінгу


Багато людей вважають кемпінг ресурсним видом відпочинку, адже ви маєте змогу бути необмеженими у побуті та перебувати на природі. Ви мобільні, змінюєте обстановку коли завгодно, оскільки кемпінг дозволяє відчути близькість до природи. Також, цей вид відпочинку дозволяє отримувати можливість вчитися новим навичкам: ставити намет, розпалювати вогнище, орієнтуватися на місцевості.


Кемпінг з Gorgany


У нашому інтернет-магазині ви можете обрати товари для кемпінгу, намети для кемпінгу на будь-який смак. У наявності є як бюджетні моделі, так і преміум-класу. Зручність вибору забезпечується завдяки простому інтерфейсу, а пошук спрощується можливістю використання практичних користувальницьких фільтрів.

Головною характеристикою будь-якого спорядження є надійність, а наметів для кемпінгу поготів. Адже від якості вашого спорядження залежить якість мандрів. Технологічні, функціональні, якісні товари для кемпінгу, намети для кемпінгу – це не тільки комфорт, але і безпека. Тому обираючи спорядження, не цурайтеся дізнатися більше інформації та порівняти. Наші консультанти з задоволенням допоможуть обрати товари для кемпінгу.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024