Килимки та подушки

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 344

Сортувати у порядку зменшення
 1. Килимок BaseCamp Expedition IXPE
  Килимок BaseCamp Expedition IXPE
  Від 1 064 грн
 2. Килимок BaseCamp Ranger
  Килимок BaseCamp Ranger
  Від 1 026 грн
 3. Килимок Therm-a-Rest Z-Lite Sol Regular
  Килимок Therm-a-Rest Z-Lite Sol Regular
  Від 3 108 грн
 4. Подушка Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large
  Подушка Sea to Summit Aeros Premium Pillow Large
  Від 1 404 грн
 5. Килимок BaseCamp Tourist IXPE
  Килимок BaseCamp Tourist IXPE
  Від 703 грн
 6. Килимок кемпінговий BaseCamp Legion XPE
  Килимок кемпінговий BaseCamp Legion XPE
  Від 798 грн
 7. Подушка Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular
  Подушка Sea to Summit Aeros Premium Pillow Regular
  Від 1 248 грн
на сторінці

Пінні, надувні та самонадувні килимки: переваги та неділоки кожного типу. На що звертати увагу при виборі.

Туристичні килимки (каремати) та самонадувні коврики

Для туристів намет - це другий дім, тому хочеться, щоб вдома було максимально комфортно й затишно. Для того щоб сон у наметі був міцним, варто використовувати туристичний килимок (каремат). Це своєрідний шар ізоляції між дном намету і спальним мішком, який захистить від вологи, холоду та нерівностей поверхні. 
 
Важливо обрати туристичний килимок, щоб вночі не крутитись, а солодко спати. А вранці, з новими силами, проходити маршрути та відкривати незвідані горизонти.

Плануєте купити килимок?

Вирушаючи в подорож або похід, слід подбати про обов'язкові елементи спорядження. Це стосується не тільки вибору намету, але й такої невід'ємної складової походу, як туристичний килимок. Для підбору килимка треба зрозуміти, у яку пору року ви будете його використовувати, врахувати ваш стиль та інтенсивність подорожей. А потім, на основі побажань, купити каремат, який вам потрібен. 

Види туристичних килимків

У новачка, який тільки починає захоплюватись походами в гори, можуть виникнути труднощі під час підбору килимка. Варто ознайомитись зі всіма видами карематів і з`ясувати, яка модель створена спеціально для вас.
 
Існує три види килимків: надувні, самонадувні і пінні
 
 • • Найсучаснішою і високотехнологічною розробкою є самонадувний килимок, який самостійно набирає об`єм після відкриття спеціального клапана.
 • • В наступну категорію входить килимок туристичний, який можна надути за допомогою різних механічних пристроїв, наприклад, ручного насоса-помпи. Ці два види килимків швидко надуваються і здуваються, вони легкі і компактні у складеному вигляді,  і можуть мати утеплення. Але, зважайте, що з надувними килимками треба поводитись обережно, щоб випадково не проколоти зовнішній матеріал (в разі чого, існують ремонтні набори).
 • • Третій вид - дуже популярні, каремати зі спеціальною пінкою EVA. Вони більш масивні, але дешевші. Підійдуть для нескладних походів в гори і хайкінгу, коли ви не рахуєте кожен грам у рюкзаку.

Де купити килимок?

У нашому магазині Gorgany можна купити каремат для трекінгу, хайкінгу і ночівлі у автівці або трейлері. Є можливість обрати туристичний килимок серед провідних брендів: Exped, Salewa, Therm-A-Rest, Trimm, Fjord Nansen
 
Великий ціновий діапазон і чудова якість товарів саме ті чинники, які дозволяють вибрати найбільш потрібну модель. Купити туристичний килимок ви зможете легко, швидко і приємно, просто відвідавши наш магазин. Ми завжди допоможемо вам купити каремат, в залежності від ваших особистих смаків.
Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023