Килимки та подушки

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 12

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Пінні, надувні та самонадувні килимки: переваги та неділоки кожного типу. На що звертати увагу при виборі.

Туристичні килимки (каремати) та самонадувні коврики

Для туристів намет - це другий дім, тому хочеться, щоб вдома було максимально комфортно й затишно. Для того щоб сон у наметі був міцним, варто використовувати туристичний килимок (каремат). Це своєрідний шар ізоляції між дном намету і спальним мішком, який захистить від вологи, холоду та нерівностей поверхні. 
 
Важливо обрати туристичний килимок, щоб вночі не крутитись, а солодко спати. А вранці, з новими силами, проходити маршрути та відкривати незвідані горизонти.

Плануєте купити килимок?

Вирушаючи в подорож або похід, слід подбати про обов'язкові елементи спорядження. Це стосується не тільки вибору намету, але й такої невід'ємної складової походу, як туристичний килимок. Для підбору килимка треба зрозуміти, у яку пору року ви будете його використовувати, врахувати ваш стиль та інтенсивність подорожей. А потім, на основі побажань, купити каремат, який вам потрібен. 

Види туристичних килимків

У новачка, який тільки починає захоплюватись походами в гори, можуть виникнути труднощі під час підбору килимка. Варто ознайомитись зі всіма видами карематів і з`ясувати, яка модель створена спеціально для вас.
 
Існує три види килимків: надувні, самонадувні і пінні
 
  • • Найсучаснішою і високотехнологічною розробкою є самонадувний килимок, який самостійно набирає об`єм після відкриття спеціального клапана.
  • • В наступну категорію входить килимок туристичний, який можна надути за допомогою різних механічних пристроїв, наприклад, ручного насоса-помпи. Ці два види килимків швидко надуваються і здуваються, вони легкі і компактні у складеному вигляді,  і можуть мати утеплення. Але, зважайте, що з надувними килимками треба поводитись обережно, щоб випадково не проколоти зовнішній матеріал (в разі чого, існують ремонтні набори).
  • • Третій вид - дуже популярні, каремати зі спеціальною пінкою EVA. Вони більш масивні, але дешевші. Підійдуть для нескладних походів в гори і хайкінгу, коли ви не рахуєте кожен грам у рюкзаку.

Де купити килимок?

У нашому магазині Gorgany можна купити каремат для трекінгу, хайкінгу і ночівлі у автівці або трейлері. Є можливість обрати туристичний килимок серед провідних брендів: Exped, Salewa, Therm-A-Rest, Trimm, Fjord Nansen
 
Великий ціновий діапазон і чудова якість товарів саме ті чинники, які дозволяють вибрати найбільш потрібну модель. Купити туристичний килимок ви зможете легко, швидко і приємно, просто відвідавши наш магазин. Ми завжди допоможемо вам купити каремат, в залежності від ваших особистих смаків.