Надувні килимки

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 15

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Надувні килимки для туризму — як купити гарний настрій та гідний відпочинок туристів

В останні роки туризм набуває все більшої популярності. Городяни, що засиділися в запорошених містах, натовпами кинулися освоювати дику природу. Як чудово ходити нетореними стежками, забиратися на гірські вершини, сплавлятися вниз річками. Як добре спуститися на пляж після довгого переходу, сполоснутися у тихій воді та поніжитися на теплому піску. Зрозуміло, що така відпустка спричиняє чималі фізичні навантаження, після яких треба добре відпочити та виспатися. Гарний, комфортний сон допоможе забезпечити каремат. Якщо перед вами став складний вибір килимка, у нас ви зможете купити туристичний виріб, ціна якого в Україні (Київ та інші міста) буде доступною для кожного.

Як обрати якісні та довговічні туристичні каремати?

Килимок для туриста – це універсальний інструмент, який може виконувати декілька функцій:

  • теплоізоляція між тілом та холодним грунтом: такий килимок використовується, коли немає потреби брати із собою спальник. Частіше підходить для денних подорожей;
  • згладжування нерівностей на місці привалу: достатній шар полімерного килимка дозволяє сидіти, лежати чи займатися йогою без дискомфорту для тіла. Після використання виріб повертається до початкової форми;
  • використання килимка відповідає гігієнічним нормам, так як матеріал, з якого він виробляється, легко очищається;

Серед популярних варіантів карематів виділяють основні 3.

Фольгований туристичний на одній стороні проклеєний спеціальним теплоізоляційним матеріалом срібного кольору. Це дозволяє з комфортом використовувати його навіть у холодну пору.

Надувні моделі. Товщина виробу — головна перевага цієї моделі. З нею не страшний ні холод, ні дискомфорт. Основним мінусом є схильність до механічного псування. Його не можна використовувати на гострій, кам'янистій поверхні, тому взагалі він не підходить для занять на природі. Навіть після досконалого ремонту неможливо досягти необхідного ефекту. Нерідко використовується, як плавзасіб на спокійних водоймах. Заборонено використовувати при сильних течіях.

Комбінований самонадувний килимок. До складу гумового полотна з клапаном входить поліуретановий спінений прошарок. Туристу достатньо тільки розстелити каремат на природі або в наметі і відкрити клапан, як гаджет зробить всю роботу самостійно — полімер, що розправляється, сам закачує повітря всередину килимка.

Де купити знаряддя для туриста?

У нашому магазині Gorgany можна купити килимок для трекінгу, хайкінгу та ночівлі в машині або трейлері. Є можливість вибрати туристичний килимок серед провідних брендів: Exped, Salewa, Therm-A-Rest, Trimm, Fjord Nansen.

Великий ціновий діапазон та чудова якість товарів — саме ті фактори, які дозволяють обрати найбільш підходящу модель. Купити туристичний килимок ви зможете легко, швидко та приємно, просто відвідавши наш магазин. Ми завжди допоможемо вам купити модель, в залежності від ваших особистих уподобань.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023