Пінні

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 16

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Килимок кемпінговий BaseCamp Legion XPE
  Килимок кемпінговий BaseCamp Legion XPE
  Від 766 грн
 2. Килимок BaseCamp Tourist IXPE
  Килимок BaseCamp Tourist IXPE
  Від 779 грн
 3. Килимок Pinguin Fold
  Килимок Pinguin Fold
  Від 1 722 грн
 4. Килимок BaseCamp Expedition IXPE
  Килимок BaseCamp Expedition IXPE
  Від 1 148 грн
 5. Килимок Нормаізол 10 мм
  Килимок Нормаізол 10 мм
  Від 350 грн
 6. Килимок кемпінговий Base Camp Hunter Wide IXPE
  Килимок кемпінговий Base Camp Hunter Wide IXPE
  Від 1 517 грн
 7. Килимок BaseCamp Ranger
  Килимок BaseCamp Ranger
  Від 1 107 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 16

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Туристичні пінні: правильний вибір килимка

Навіть короткий похід на 2-3 дні передбачає ночівлю на землі, відтак, зручний та комфортний килимок вкрай необхідний для комфортного відпочинку. Сучасні виробники пропонують безліч найрізноманітніших моделей, з різних матеріалів, кожна з яких має свої істотні переваги. Значним попитом користуються килимки, заповнені спеціальною пінкою, які роблять відпочинок не менш комфортним, ніж вдома на дивані.

Пінний туристичний килимок: основні вимоги

При широкому асортименті товарів новачку легко розгубитися, адже всі варіанти досить привабливі, хоча властивості у них різні. Насамперед, форма виробу. Випускають моделі овальні й прямокутні, другий варіант забезпечує більше місця, однак важить він трохи більше. Втім, різниця у 150 грамів – не така вже й суттєва, а відпочивати буде набагато комфортніше.

До основних вимог відносять:

 

 • R-value – це найважливіший показник, котрий означає термічний опір (здатність матеріалу перешкоджати переносу теплової енергії), високі цифри показують, що виріб розрахований для ночівлі на холодній поверхні;
 • вага – обирати килимок треба не важкий, аби простіше було нести, але не слід захоплюватися моделями ультралайт, вони майже нічого не важать, однак і грітимуть теж не надто добре;
 • пакувальний об'єм – варто звертати увагу, чи багато місця вимагає килимок, затовсті моделі більш комфортні, однак і менш компактні, якщо обрати варіант завтовшки у 8 см, доведеться фіксувати його поверх рюкзака, а це не дуже зручно.

 

Якщо планується похід у гори або складну місцевість, краще обирати компактний килим, бо закріплений зовні може зачепитися за виступ та спричинити травму. Тим, хто хотів би облаштувати м’яку поверхню для відпочинку, краще взяти пару килимків незначної товщини, місця вони потребують менше, ніж затовсті, а спати буде тепліше.

З яких матеріалів роблять пінні килимки?

Важливими показниками є також ширина та довжина, стандартні моделі нараховують від 1,8 до 2 м завдовжки та близько 0,6 м завширшки. Цілком достатньо для однієї людини, але, якщо ви подорожуєте парою, краще купити килимок на 1,3 метри завширшки та 1,8 метрів завдовжки, це набагато економніше та зручніше. Пінні вироби виділяються високою стійкістю до проколів, іскор багаття, гарною теплоізоляцією, але в згорнутому вигляді не влазять до рюкзака, що теж треба враховувати.

Пінні килимки виготовляють з еластичних та пружних матеріалів, до яких відносять різновиди пінополіетилену:

 

 • пінофол – має високу теплоізоляцію за рахунок фольгування;
 • ізонол – зшитий варіант попереднього різновиду, більш стійкий до зношення.

 

Всі різновиди – не токсичні, можна використовувати за різних погодніх умов: від морозів у 60 градусів до спеки за 40. Навіть за пористої структури мають низьке водопоглинання, за 4 доби вбирають лише 1% свого об’єму. Матеріал легко різати, тому такі килимки реально зменшити в розмірах або збільшити, якщо доклеїти потрібну частину.

Багатий вибір пінних килимків від професіоналів туризму

Збираючись у похід, варто подбати про якісні атрибути, адже знайти заміну потім буде вкрай складно. Продукцію високої якості пропонує туристам інтернет-магазин Gorgany, який спеціалізується на товарах для туризму: взуття, одяг, спорядження, харчування. Товари тільки від надійних постачальників, можна купити пінні килимки від фірм Basecamp, Exped, Therm-A-Rest, Wechsel, які ретельно дбають про свою репутацію.

Ціни дуже демократичні, бо Gorgany співпрацює без посередників. Компанія обслуговує всі міста України, оформити замовлення легко на сайті онлайн, якщо потрібна допомога, завжди зарадять досвідчені консультанти. Крім того, можна скористатися послугами магазинів офлайн, які приймають покупців в Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі.

 

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023