Самонадувні килимки

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 22

Сортувати у порядку зменшення
 1. Килимок самонадувний Sea to Summit Comfort Deluxe Mat Regular Rectangular 100mm
  Килимок самонадувний Sea to Summit Comfort Deluxe Mat Regular Rectangular 100mm
  Від 7 059 грн
 2. Килимок самонадувний Sea to Summit Comfort Plus Double
  Килимок самонадувний Sea to Summit Comfort Plus Double
  Від 9 165 грн
 3. Килимок самонадувний Sea to Summit Comfort Plus Large
  Килимок самонадувний Sea to Summit Comfort Plus Large
  Від 6 006 грн
на сторінці

Килимки похідні самонадувні — особливості та переваги

Практично кожен турист і любитель активного відпочинку бере на природу намет, а щоб спати було комфортно, використовують самонадувний матрац. Виріб має нескладну конструкцію і складається з основи із зовнішнім покриттям, наповнювача та клапана для надування. Зверху туристичний килимок покривається повітронепроникним матеріалом — поліестером, який насичується вологостійким просоченням. Наповнюють самонадувний каремат для сну спіненим поліуретаном, який зовні нагадує поролон. Даний матеріал має масу переваг: він легкий, м'який і здатний набувати форми при стисканні. Клапаном називають затвор, відкриття якого несе за собою пропуск повітря всередину матраца, після чого виріб надувається і набуває необхідної форми та пружності.

Історія та опис надувного матрацу

Продавати килимки, що самонадуваються, стали на початку 90-х років минулого століття. Пристосування полюбилися не лише туристам, а й військовим та простим користувачам. Завдяки технології виробництва, кожен матрац отримав міцну конструкцію, що дозволяє захистити аксесуар від механічних пошкоджень і вологи. Вироби легко складаються та збираються: для цього варто відкрити затвор і випустити повітря, скрутивши каремат у рулон. Повітряні спальні приладдя добре оберігають від холоду, забезпечуючи людині максимальний комфорт, навіть якщо доведеться ночувати на твердій землі.

Розміри надувних матраців можуть бути різними, найпопулярнішим вважається пристрій з габаритами 200х200. Замовити та купити туристичний (самонадувний) килимок, шириною до 5 см, для намету можна в інтернет-магазині Gorgany: ціна аксесуарів залежить від габаритів, ваги, бренду та форми, доставляють продукцію в Київ, Хмельницький, Вінницю та по всій Україні.

Повітряний похідний матрац — переваги

Самонадувне спорядження має масу переваг та високі експлуатаційні якості. До найпоширеніших переваг можна віднести:

 • зручність під час відпочинку: повітряний прошарок самонадувного каремата дозволяє спати людині, як на перині — вона ізолює відпочиваючого туриста від нерівностей землі чи іншого покриття;
 • ізоляційні властивості: якщо користувач придбає надувний килимок, він буде впевнений у тому, що не замерзне в холодну погоду;
 • маленька маса, що дозволяє брати туристичні вироби у далеку дорогу чи подорож;
 • компактність: завдяки клапану, який не пропускає повітря, самонадувні матраци легко скручуються в рулон та зберігаються.

Ці властивості дозволяють використовувати аксесуари при низьких температурах. Ціни на даний інвентар вищі, на відміну від найпростіших тонких карематів. Більшість недосвідчених туристів не знають, скільки коштує спальний надувний повітряний матрац і де його можна купити недорого в Україні, щоб відповісти на ці питання, достатньо зайти до каталогу інтернет-магазину Gorgany та замовити оптимальну модель, на сайті представлені найдешевші туристичні килимки виробів з властивостями самонадування.

Як оформити замовлення на повітряні вироби на платформі Gorgany

Найчастіше більшість туристів, не маючи досвіду, намагаються відшукати надувні пристрої для відпочинку по інтернету, вказуючи в браузері: «куплю або продам», але краще віддати перевагу відомим компаніям, таким як Gorgany. Магазин пропонує користувачам масу спальних надувних повітряних матраців для сну за чудовою ціною, вироби можуть надуватися самі і не потрібно користуватися насосом. На платформі представлені товари від брендів Exped, Fjord Nansen, Ketly, Sea to Summit, Trimm, Therm-A-Rest. Завдяки системі фільтрації, кожен клієнт може підібрати аксесуари, вказавши вагу, товщину, форму, розмір, місткість, колір та виробника.

Замовити туристичне спорядження можна через кошик, діючи за підказками сайту або зателефонувавши за вказаними номерами телефону. Надувна продукція після оформлення замовлення надсилається всіма регіонами країни (Україна) за допомогою транспортної служби.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023