Ліхтарі туристичні

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 175

Сортувати у порядку зменшення
  1. Ліхтарик Black Diamond Storm 400 лм 20%
    Ліхтарик Black Diamond Storm 400 лм
    Від 1 796 грн Regular Price 2 245 грн
  2. Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji R+
    Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji R+
    Від 1 950 грн
  3. Ліхтарик Black Diamond Astro 300
    Ліхтарик Black Diamond Astro 300
    Від 1 365 грн
  4. Ліхтарик-зарядна станція Black Diamond Moji Charging Station
    Ліхтарик-зарядна станція Black Diamond Moji Charging Station
    Від 3 510 грн
  5. Ліхтарик Black Diamond Spot 400
    Ліхтарик Black Diamond Spot 400
    Від 2 145 грн
  6. Ліхтарик Petzl Actik Core 600 лм
    Ліхтарик Petzl Actik Core 600 лм
    Від 3 880 грн
  7. Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji
    Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji
    Від 975 грн
  8. Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji+
    Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji+
    Від 1 170 грн
  9. Ліхтарик Black Diamond Storm 450
    Ліхтарик Black Diamond Storm 450
    Від 2 535 грн
  10. Ліхтарик Black Diamond Cosmo 350
    Ліхтарик Black Diamond Cosmo 350
    Від 1 755 грн
  11. Ліхтарик Petzl Tikka Core 450 лм
    Ліхтарик Petzl Tikka Core 450 лм
    Від 3 200 грн
  12. Ліхтарик Black Diamond Apollo 250 Лм
    Ліхтарик Black Diamond Apollo 250 Лм
    Від 3 120 грн
  13. Ліхтарик Petzl Actik 450 лм
    Ліхтарик Petzl Actik 450 лм
    Від 2 680 грн
  14. Ліхтарик Black Diamond Onsight 375
    Ліхтарик Black Diamond Onsight 375
    Від 2 730 грн
  15. Ліхтарик Petzl Tikkina 300 лм
    Ліхтарик Petzl Tikkina 300 лм
    Від 1 320 грн
  16. Ліхтарик Petzl Tikka 350 лм
    Ліхтарик Petzl Tikka 350 лм
    Від 1 880 грн
  17. Ліхтарик Black Diamond Spot 400-R
    Ліхтарик Black Diamond Spot 400-R
    Від 2 730 грн
  18. Ліхтарик Black Diamond Astro 300-R
    Ліхтарик Black Diamond Astro 300-R
    Від 1 950 грн
на сторінці

Ліхтарик – ваша безпека так само, як аптечка чи рятувальна ковдра. Про види та на що звернути увагу при виборі

Ліхтарики

Що обираємо?

Основні фактори, на які варто звернути увагу при виборі ліхтарика:

 

- Світловіддача

- Тип батареї та час роботи

- Розмір і вага

 

Ліхтарики коштують від 20 до понад 200 іноземних грошей. Але вони можуть бути однакові на вигляд. То які відмінності і чи не дурять нас? Штука в яскравості. Дорожчі ліхтарі є потужнішими завдяки використанню вдосконаленої технології ламп, акумуляторів і схем. Акумуляторна батарея може збільшити вартість, як і такі характеристики, як сильна ударо- та водостійкість, ефективне розсіювання світла та кілька режимів освітлення.

 

Коли купуєте, перевірте он що:

Як вмикається і вимикається світло? Чи можна його випадково ввімкнути у рюкзаку? Або, якщо ви плануєте використовувати його в холодних умовах, як легко ви можете ввімкнути або вимкнути його в рукавичках?

Чи здається він достатньо міцним (або, навпаки, досить легким) для ваших потреб? Як це відчувається у вашій руці? Чи потрібен додатковий інструмент для заміни батарейок?

 

Продуктивність ліхтарика

 

Запроваджений у 2009 році стандарт ANSI FL1 для ліхтариків гарантує, що моделі перевіряються та оцінюються однаково. Відповідність цим стандартам є добровільною, і виробники проводять власні тести, але більшість основних брендів тепер включають наведені нижче дані про продуктивність на своїй упаковці.

 

- Світловий вихід

- Піктограма виходу світла

- Вимірюється в люменах. Це міра інтенсивності світла, що виходить від ліхтарика на найвищому рівні яскравості, що працює від нових батарейок. Він також може відображатися для кількох налаштувань освітлення. Це чудовий інструмент порівняння, але він не розповідає всю історію про яскравість. 

- Інтенсивність променя, відстань і тип впливають на ефективність світла в різних сферах застосування. Потужність світла може варіюватися від скромних 20 люменів (чудово підходить для читання книги) до 3500 люменів, що людина з таким ліхтарем знайде будь-кого у темному, густому лісі. 

 

Ще є таке як: відстань променя. піктограма відстані променя - це те, наскільки далеко буде світити світло, перш ніж яскравість зменшиться до рівня, еквівалентного світлу від повного місяця. Освітлення повного місяця вважається достатнім для безпечної та обережної подорожі на природі. Ця відстань залежить від вибраного налаштування яскравості.

 

 

Час користування

Значок часу користування світлом.

Вимірюється в годинах. Скільки часу потрібно, щоб світлова потужність впала до 10% від номінальної потужності на нових батареях, округлених до найближчої чверті години. Світловий потік може поступово зменшуватися з часом або залишатися в основному постійним, а потім раптово зменшуватися. Час роботи зазвичай вказується для кожного налаштування освітлення. Графік часу роботи, якщо він доступний, надає найкращу ілюстрацію продуктивності світла з часом.

 

 

 

 

 

Ударостійкість

Вимірюється в метрах. Ліхтарі перевіряються близько 6 разів - їх кидають на бетон. Цей тест насамперед призначений для того, щоб переконатися, що світло продовжує працювати після випадкових падінь.

 

Водонепроникність

Оцінено за системою IPX. Водонепроникність важлива при використанні ліхтарика під дощем або біля водойм. Використовуються три рейтинги:

 

Значок водонепроникності:

Вказує на рейтинг IPX4, який є стійким до вологи під будь-якими кутами.

 

Вказує на ступінь занурення у воду, також після випробування на удар:

 

IPX7 – тимчасове занурення: до 30 хвилин на глибині 1 м.

IPX8 – занурення: до 4 годин на вказаній глибині.

 

 

Тип променя

Лінзовий відбивач, який оточує лампочку, впливає на те, як розсіюється світло. 3 загальні варіанти:

 

Заливний (або фіксований): одна ширина променя. Підходить для загальних завдань у таборі або на прогулянці.

 

Точковий (або сфокусований): один промінь, конденсований у прожекторі, проникає на велику відстань. Це найкраще для пошуку маркера в темноті або іншої швидкоплинної діяльності.

 

Регульована: ширина променя варіюється від широкого до фокусованого або будь-якої проміжної точки. Це означає, наприклад, який шукає наступну подачу, використовуватиме точковий промінь; вивчити карту, заливну балку.

 

Регульоване живлення

Ліхтарі з регульованим джерелом живлення зберігають постійний, майже піковий рівень яскравості протягом більшої частини життєвого циклу батарей. Проте ближче до кінця світловіддача різко та значно падає. Нерегульоване світло починає світитися яскраво, а потім поступово стає тьмянішим, оскільки вони витрачають енергію від батарей.

 

 

 

Тип батареї
Тип і наявність змінних елементів живлення часто є фактором при виборі ліхтарика.

 

Одноразові: доступні батареї найпоширенішого розміру, AAA або AA. CR123A також є поширеним вибором, але він дорожчий і його важче знайти. Їхньою перевагою є вища вихідна напруга за меншого розміру та ваги, що робить можливим більш яскравий ліхтарик у меншій та легшій упаковці. 

 

Перезаряджання: вбудовані літій-іонні батареї можна заряджати через USB-з’єднання від комп’ютера, розетки змінного або постійного струму або сонячної панелі. Вищі початкові витрати з лишком компенсуються низькими поточними витратами, відсутністю потреби в одноразових батареях і меншою кількістю відходів.

 

Застереження: не використовуйте літієві або літій-іонні батареї з будь-яким ліхтариком, якщо це не рекомендовано виробником. Ви ризикуєте пошкодити світло, неправильно поєднавши його з літієвими батареями.

 

 

 

Режими

Одного налаштування достатньо для загального використання. Деякі моделі пропонують 2 або більше режимів, наприклад низький, середній, високий і посилений. Ви рідко можете використовувати більше одного режиму, але можливість кинути надсильний промінь у разі екстреної ситуації - це круто. Чим яскравіший режим, тим коротший час роботи. Деякі моделі можуть пропонувати спеціальні режими, як-от стробоскоп або функцію SOS. Програмовані користувачем режими або послідовність режимів можуть бути опцією. Це може бути функція, інтегрована в ліхтарик, або встановлена в програмному забезпеченні та завантажена на ліхтар через USB-кабель.

 

 

 

Елементи управління

Для деяких користувачів важливий тип перемикачів увімкнення/вимкнення та режимів освітлення. Кнопки та повзунки зазвичай працюють великим пальцем. Безель, що обертається, також може служити перемикачем, для роботи з яким потрібні 2 руки. Функція блокування безпеки запобігає випадковому ввімкненню світла, допомагаючи запобігти несподіваному розрядженню батареї та незручності.

 

Деякі ліхтарі мають безшумну (без клацання) функцію миттєвого проміння, у якій легке натискання перемикача активує світло, поки повне клацання не залишить його увімкненим, або відпустивши перемикач, не вимкне його, без необхідності перемикання між усіма режимами. Це бажана функція в операціях правоохоронних органів.

 

 

 

Матеріали та форма

Більшість корпусів ліхтариків виготовлені з пластику або алюмінієвого сплаву. Деякі мають головку ліхтаря з нержавіючої сталі для додаткової ударостійкості. Не всі алюмінієві корпуси однакові — тонші моделі легші, товстіші — міцніші.

 

Найпоширенішою формою є циліндричні корпуси, але оскільки вони мають тенденцію котитися, коли їх кладуть на поверхню, деякі моделі мають профіль, щоб чинити опір коченню. Крім того, поверхня корпусу може мати рифлений малюнок для забезпечення зчеплення та зменшення ковзання.

 

 

 

Розмір і вага

Це переважно особисті переваги. Більший і важчий пристрій не обов’язково яскравіший, але, ймовірно, він матиме подовжений час роботи завдяки більшій ємності акумулятора.

 

Про головне

У нашому інтернет-магазині ви можете обрати якісні ліхтарики для будь-яких задач. У наявності є як бюджетні моделі, так і преміум-класу. Зручність вибору забезпечується завдяки простому інтерфейсу, а пошук спрощується можливістю використання практичних користувальницьких фільтрів. Головною характеристикою будь-якого спорядження є надійність, а ліхтарика поготів. Саме тому важливо вибирати тільки якісні моделі відомих виробників, не намагаючись заощадити на покупці. Адже від якості вашого спорядження залежить якість мандрів. Технологічні, функціональні, якісні ліхтарики – це не тільки комфорт, але і безпека. Тому обираючи, не цурайтеся дізнатися більше інформації та порівняти. Наші консультанти разом з вами, з задоволенням допоможуть обрати потрібний ліхтар. Тож гайда шукати необхідне спорядження у Львові, або у іншому фізичному магазині Gorgany.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023