Ліхтарі налобні

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 85

Сортувати у порядку зменшення
 1. Ліхтарик Black Diamond Storm 400 лм 20%
  Ліхтарик Black Diamond Storm 400 лм
  Від 1 796 грн Regular Price 2 245 грн
 2. Ліхтарик Black Diamond Astro 300
  Ліхтарик Black Diamond Astro 300
  Від 1 365 грн
 3. Ліхтарик Black Diamond Spot 400
  Ліхтарик Black Diamond Spot 400
  Від 2 145 грн
 4. Ліхтарик Petzl Actik Core 600 лм
  Ліхтарик Petzl Actik Core 600 лм
  Від 3 880 грн
 5. Ліхтарик Black Diamond Storm 450
  Ліхтарик Black Diamond Storm 450
  Від 2 535 грн
 6. Ліхтарик Black Diamond Cosmo 350
  Ліхтарик Black Diamond Cosmo 350
  Від 1 755 грн
 7. Ліхтарик Petzl Tikka Core 450 лм
  Ліхтарик Petzl Tikka Core 450 лм
  Від 3 200 грн
 8. Ліхтарик Petzl Actik 450 лм
  Ліхтарик Petzl Actik 450 лм
  Від 2 680 грн
 9. Ліхтарик Black Diamond Onsight 375
  Ліхтарик Black Diamond Onsight 375
  Від 2 730 грн
 10. Ліхтарик Black Diamond Cosmo 350-R
  Ліхтарик Black Diamond Cosmo 350-R
  Від 2 340 грн
 11. Ліхтарик Petzl Tikkina 300 лм
  Ліхтарик Petzl Tikkina 300 лм
  Від 1 320 грн
 12. Ліхтарик Petzl Tikka 350 лм
  Ліхтарик Petzl Tikka 350 лм
  Від 1 880 грн
 13. Ліхтарик Black Diamond Astro 300-R
  Ліхтарик Black Diamond Astro 300-R
  Від 1 950 грн
 14. Ліхтарик Black Diamond Spot 400-R
  Ліхтарик Black Diamond Spot 400-R
  Від 2 730 грн
 15. Ліхтарик Silva Explore 4
  Ліхтарик Silva Explore 4
  Від 1 890 грн
 16. Ліхтарик Black Diamond Storm 500-R
  Ліхтарик Black Diamond Storm 500-R
  Від 3 120 грн
на сторінці

Налобні ліхтарики для кемпінгу та побуту

Сегмент товарів освітлювальної техніки містить безліч різноформатних ліхтариків. Вони відрізняються не тільки за типом освітлювального елементу, потужності, спрямованості променю, розміром і конфігурацією, але й за способом використання. Якщо велика частина моделей передбачає утримання пристрою в руках при експлуатації, то окремо можна розглядати більш зручну конфігурацію виробів — налобні світлодіодні ліхтарики. Як випливає із загальної назви, кріплення таких пристроїв проводиться на лобі, при цьому руки користувача залишаються вільними.

Зовнішній вигляд налобних варіантів зовні нагадує своєрідну «пов'язку» на голову, при цьому потрібного розміру можна досягти шляхом регулювання застібки. Сам ЛЕД-налобник розташовується над очима, що дає можливість у багато разів поліпшити огляд для користувача.

На що звернути увагу при замовленні світлодіодного ліхтарика?

Як і будь-які інші пристрої схожого типу, вони умовно поділяються на кілька видів. Який найкраще купити, щоб отримати в користування за доступною ціною якісний налобний ліхтар, вирішувати тільки вам — наш магазин надає можливість замовляти ЛЕД-ліхтарики з доставкою по Харкову та іншим містам країни. Для користувачів доступні вироби:

 • для туризму;
 • тактичний;
 • для спортсменів (переважно легкоатлетів);
 • мисливський;
 • для екстриму;
 • водонепроникний.

Мало вирішити «куплю недорого налобний світлодіодний ліхтар», потрібно ще й розібратися, який з них є якісним, як його правильно експлуатувати, врахувати сферу використання. Продаж ліхтарів для спорту зазвичай цікавить тих, хто професійно займається бігом. Ці вироби видають широкий промінь світла, який пробиває на досить великі відстані. Під час бігу в темний час доби або в сутінки він буде відмінно висвітлювати дорогу, подаючи сигнал зустрічним автомобілям.

Купити якісний професійний екземпляр намагаються й ті, хто часто ходить на риболовлю, займається байдарковим спортом. Їм потрібно купити діодні налобники, які не тільки захищені від бризок води, але і володіють відмінними брудовідштовхуючими та ударостійкими властивостями.

Величезне значення головний варіант ЛЕД-ліхтарика має для тих, хто зайнятий в спелеології. Саме він гарантує безпеку досліджень, забезпечуючи максимально комфортні умови для спелеологів. Як свідчать відгуки численних споживачів в Києві, Харкові та інших містах в Україні, ці ліхтарі є корисними та для щоденного застосування. З їх допомогою зручно ремонтувати машину, читати книгу в наметі або в кімнаті, не заважаючи оточуючим, і навіть наводити лад у темній комірчині. Сфера їх використання дуже широка, так само, як і можливості в плані ціни. У спеціалізованому магазині можна знайти оптимальну для свого гаманця модель та замовити її з доставкою в Київ, Харків та інші міста.

Де купити налобний ліхтарик за оптимальною ціною?

Якщо у вас є необхідність купити професійний налобний ліхтар в Україні за вигідною ціною, наш інтернет магазин — саме те, що ви шукали, адже тут ви знайдете самий хороший світлодіодний ліхтарик на лоб: продаж ЛЕД-продукції здійснюється не тільки в Києві, але і по всіх регіонах країни.

Світлодіодний налобний LED-пристрій легко можна замовити через інтернет-магазин Gorgany. Оформити заявку на замовлення ми пропонуємо прямо на сайті через спеціальну форму. Ціна кожної товарної позиції, її базові характеристики, розташовуються на сайті. За відгуками наших постійних покупців, у нас найвигідніші умови з продажу налобних ліхтарів на світлодіодах та гнучка цінова політика. Доставкою товарів може скористатися вся Україна. Вона здійснюється за допомогою перевірених транспортних служб.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023