Ліхтарі налобні

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 41

Сортувати у порядку зменшення
 1. Ліхтарик Petzl Actik Core 600 лм
  Рейтинг:
  80%
  Ліхтарик Petzl Actik Core 600 лм
  Від 4 074 грн
 2. Ліхтарик Petzl Tikka Core 450 лм
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Petzl Tikka Core 450 лм
  Від 3 360 грн
 3. Ліхтарик Petzl Actik 450 лм
  Рейтинг:
  100%
  Ліхтарик Petzl Actik 450 лм
  Від 2 814 грн
 4. Ліхтарик Black Diamond Spot 400
  Рейтинг:
  60%
  Ліхтарик Black Diamond Spot 400
  Від 2 173 грн
 5. Ліхтарик Black Diamond Storm 450
  Рейтинг:
  100%
  Ліхтарик Black Diamond Storm 450
  Від 2 706 грн
 6. Ліхтарик Petzl Aria 2 RGB
  Рейтинг:
  100%
  Ліхтарик Petzl Aria 2 RGB
  Від 3 108 грн
 7. Ліхтарик Petzl Aria 2R E071
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Petzl Aria 2R E071
  Від 4 074 грн
 8. Ліхтарик Petzl Aria 1R
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Petzl Aria 1R
  Від 3 360 грн
 9. Ліхтарик Petzl Aria 2
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Petzl Aria 2
  Від 2 814 грн
 10. Ліхтарик Black Diamond Spot 400-R
  Рейтинг:
  100%
  Ліхтарик Black Diamond Spot 400-R
  Від 2 583 грн
 11. Ліхтарик Black Diamond Storm 500-R
  Рейтинг:
  80%
  Ліхтарик Black Diamond Storm 500-R
  Від 3 116 грн
 12. Ліхтарик Biolite Headlamp 425
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Biolite Headlamp 425
  Від 2 788 грн
 13. Ліхтарик Black Diamond Sprinter 500 лм
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Black Diamond Sprinter 500 лм
  Від 3 157 грн
 14. Ліхтарик Biolite Headlamp 800 Pro
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Biolite Headlamp 800 Pro
  Від 4 715 грн
 15. Ліхтарик Silva Explore 4
  Рейтинг:
  0%
  Ліхтарик Silva Explore 4
  Від 2 288 грн
Сторінка
на сторінці

Налобні ліхтарики для кемпінгу та побуту

Сегмент товарів освітлювальної техніки містить безліч різноформатних ліхтариків. Вони відрізняються не тільки за типом освітлювального елементу, потужності, спрямованості променю, розміром і конфігурацією, але й за способом використання. Якщо велика частина моделей передбачає утримання пристрою в руках при експлуатації, то окремо можна розглядати більш зручну конфігурацію виробів — налобні світлодіодні ліхтарики. Як випливає із загальної назви, кріплення таких пристроїв проводиться на лобі, при цьому руки користувача залишаються вільними.

Зовнішній вигляд налобних варіантів зовні нагадує своєрідну «пов'язку» на голову, при цьому потрібного розміру можна досягти шляхом регулювання застібки. Сам ЛЕД-налобник розташовується над очима, що дає можливість у багато разів поліпшити огляд для користувача.

На що звернути увагу при замовленні світлодіодного ліхтарика?

Як і будь-які інші пристрої схожого типу, вони умовно поділяються на кілька видів. Який найкраще купити, щоб отримати в користування за доступною ціною якісний налобний ліхтар, вирішувати тільки вам — наш магазин надає можливість замовляти ЛЕД-ліхтарики з доставкою по Харкову та іншим містам країни. Для користувачів доступні вироби:

 • для туризму;
 • тактичний;
 • для спортсменів (переважно легкоатлетів);
 • мисливський;
 • для екстриму;
 • водонепроникний.

Мало вирішити «куплю недорого налобний світлодіодний ліхтар», потрібно ще й розібратися, який з них є якісним, як його правильно експлуатувати, врахувати сферу використання. Продаж ліхтарів для спорту зазвичай цікавить тих, хто професійно займається бігом. Ці вироби видають широкий промінь світла, який пробиває на досить великі відстані. Під час бігу в темний час доби або в сутінки він буде відмінно висвітлювати дорогу, подаючи сигнал зустрічним автомобілям.

Купити якісний професійний екземпляр намагаються й ті, хто часто ходить на риболовлю, займається байдарковим спортом. Їм потрібно купити діодні налобники, які не тільки захищені від бризок води, але і володіють відмінними брудовідштовхуючими та ударостійкими властивостями.

Величезне значення головний варіант ЛЕД-ліхтарика має для тих, хто зайнятий в спелеології. Саме він гарантує безпеку досліджень, забезпечуючи максимально комфортні умови для спелеологів. Як свідчать відгуки численних споживачів в Києві, Харкові та інших містах в Україні, ці ліхтарі є корисними та для щоденного застосування. З їх допомогою зручно ремонтувати машину, читати книгу в наметі або в кімнаті, не заважаючи оточуючим, і навіть наводити лад у темній комірчині. Сфера їх використання дуже широка, так само, як і можливості в плані ціни. У спеціалізованому магазині можна знайти оптимальну для свого гаманця модель та замовити її з доставкою в Київ, Харків та інші міста.

Де купити налобний ліхтарик за оптимальною ціною?

Якщо у вас є необхідність купити професійний налобний ліхтар в Україні за вигідною ціною, наш інтернет магазин — саме те, що ви шукали, адже тут ви знайдете самий хороший світлодіодний ліхтарик на лоб: продаж ЛЕД-продукції здійснюється не тільки в Києві, але і по всіх регіонах країни.

Світлодіодний налобний LED-пристрій легко можна замовити через інтернет-магазин Gorgany. Оформити заявку на замовлення ми пропонуємо прямо на сайті через спеціальну форму. Ціна кожної товарної позиції, її базові характеристики, розташовуються на сайті. За відгуками наших постійних покупців, у нас найвигідніші умови з продажу налобних ліхтарів на світлодіодах та гнучка цінова політика. Доставкою товарів може скористатися вся Україна. Вона здійснюється за допомогою перевірених транспортних служб.