Ліхтарі стаціонарні (кемпінгові)

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 12

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji R+
  Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji R+
  Від 1 755 грн
 2. Ліхтарик-зарядна станція Black Diamond Moji Charging Station
  Ліхтарик-зарядна станція Black Diamond Moji Charging Station
  Від 3 510 грн
 3. Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji
  Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji
  Від 975 грн
 4. Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji+
  Ліхтар кемпінговий Black Diamond Moji+
  Від 1 170 грн
 5. Ліхтарик Black Diamond Apollo 250 Лм
  Ліхтарик Black Diamond Apollo 250 Лм
  Від 3 120 грн
 6. Ліхтарик Black Diamond Volt
  Ліхтарик Black Diamond Volt
  Від 1 794 грн
 7. Портативний ліхтарик Biolite TraveLight
  Портативний ліхтарик Biolite TraveLight
  Від 2 145 грн
 8. Ліхтарик Black Diamond Zip
  Ліхтарик Black Diamond Zip
  Від 1 248 грн
 9. Гірлянда Big Agnes mtnGLO Tent & Camp Lights
  Гірлянда Big Agnes mtnGLO Tent & Camp Lights
  Від 1 715 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 12

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Для чого використовують кемпінгові ліхтарі

За останнє десятиріччя туризм став дуже популярним в нашій країні, тому безліч виробників почали створювати супутню продукцію, щоб в польових умовах мандрівники змогли відчувати себе як вдома. Найбільш поширеними товарами для кемпінгу вважаються світлодіодні ліхтарики. Дане пристосування може працювати на батарейках або акумуляторах, це дуже зручний та корисний предмет, оскільки здатний висвітлити територію табору в походах, на риболовлі, також його використовують для підсвічування наметів, альтанок, застосовують в побутових цілях в разі виключення електрики.

Як правильно вибрати кемпінговий акумуляторний ліхтар

Туристи підходять до вибору товарів для кемпінгу з особливою серйозністю, оскільки від цього буде залежати їх комфорт під час відпочинку. Перед покупкою освітлювальних приладів варто враховувати:

 • матеріал конструкції. Кожен світлодіодний ліхтарик для кемпінгу виготовляється з алюмінію, нержавіючої сталі або ударостійкого пластику;
 • тип живлення та економічність. Виробники створюють пристрої, що працюють від акумуляторної батареї або батарейок, для поїздок на природу потрібно вибирати вироби, в яких можна самостійно регулювати потужність світіння, а також з можливістю самозаряджування. Заряджаються ліхтарі від сонячної енергії, від мережі або автомобільного прикурювача;
 • кут світлового променю. Щоб створити широкий або рівномірний світловий потік, необхідно зупинитися на виборі продукції зі спеціальною оптикою, а також вибрати товар в комплектації з текстурованими відбивачами.

Важливим критерієм пошуку вважається наявність в кемпінгових ліхтариках спеціального шару, що захищає вироби від падінь і попадання вологи. Рівень захисту може бути різним, від цього залежить ціна пристосувань та їх надійність.

Де можна купити ліхтар для кемпінгу в Україні

Кемпінг вже давно завоював любов українців. Завдяки такому наметовому табору будь-який бажаючий зможе відвідати масу красивих місць, піднятися на вершину гори або піти в похід. Щоб забезпечити свій відпочинок приємними спогадами, варто придбати якісні товари для подорожей. Інтернет-магазин Gorgany допоможе у виборі світлодіодних кемпінгових та налобних ліхтарів, що працюють від акумулятора або батарейок, спальних мішків, наметів, спеціального одягу і взуття, рюкзаків, посуду, продуктів харчування, купити продукцію можна з доставкою в Київ, Одесу, Кривий Ріг, Миколаїв, Краматорськ та інші міста країни (Україна) за відмінною ціною.

Кемпінговий ліхтар може бути різноманітної форми, декількома різновидами світіння, різною кількістю світлодіодів, відрізнятися яскравістю та джерелом живлення. Багато виробників створюють моделі мініатюрних розмірів, щоб їх зручно було брати в поїздки. Такі пристосування досить потужні, здатні функціонувати протягом тривалого часу. У магазині Gorgany стаціонарна продукція для світіння представлена брендами Big Agnes, BioLite, Black Diamond.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023