Лижні черевики

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 4

Сортувати у порядку зменшення
 1. Лижні черевики Dynafit Seven Summits Boot Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Лижні черевики Dynafit Seven Summits Boot Mns
  Від 14 613 грн Regular Price 20 875 грн
 2. Лижні черевики Dynafit Radical Pro Boot Wms -30%
  Рейтинг:
  0%
  Лижні черевики Dynafit Radical Pro Boot Wms
  Від 15 187 грн Regular Price 21 695 грн
 3. Лижні черевики Dynafit Radical Pro Boot Mns -30%
  Рейтинг:
  0%
  Лижні черевики Dynafit Radical Pro Boot Mns
  Від 20 997 грн Regular Price 29 995 грн
 4. Лижні черевики Dynafit Hoji PX -60%
  Рейтинг:
  0%
  Лижні черевики Dynafit Hoji PX
  Від 8 604 грн Regular Price 21 511 грн
на сторінці

Взуття для катання на лижах: що треба враховувати при виборі?

Якщо ви вирішили освоїти катання на лижах, необхідно подбати ще й про якісне взуття, адже від нього залежить, наскільки комфортними будуть ваші прогулянки. Крім того, черевики забезпечують вашу безпеку, надійно захищають стопу від травм, холоду. Звичайні лижні та гірськолижні моделі між собою різняться, тому варто спочатку визначитися, як і де ви плануєте кататися.

Різновиди лижних черевиків

Найперше, на що звертають увагу, це розмір. Для звичайних лиж обирають моделі, які щільно облягають ногу, але між пальцями й носком має бути достатня відстань. Важлива і ступінь жорсткості, але тільки для гірськолижного взуття, чим менше досвіду, тим м’якіші черевики варто обирати. Індекс жорсткості для чоловіків – від 80 до 90 одиниць, для жінок – 70-80.

Лижні черевики поділяють на категорії за стилем ходи:

 

 • ковзанові – з високою халявою, жорстою підошвою, надійною підтримкою стопи та голені;
 • класичні – низьке взуття, м’яка підошва, без додаткової підтримки голеностопу;
 • комбіновані – зовні схожі на ковзанові, але з властивостями класичних.

 

При виборі розміру лижного взуття варто враховувати, що довжина стопи під час руху може збільшитися на 1 см, а ширина – на 0,5 см, тому вимірювати обсяги стопи краще стоячи. В середньому ширина колодки – від 9,5 до 10,6 см, професійні лижники обирають вузькі варіанти – на 9,5 - 9,8 см, аби черевики щільно облягали ноги.

На що звертати увагу при виборі взуття для лиж?

Зазвичай продавці цікавляться, чи є досвід катання на лижах, і це невипадково. Для любителів черевики обирають м’які та легкі, для професіоналів – більш жорсткі, щоб посилити біговий поштовх, який роблять прямою стопою, керувати лижами набагато зручніше.

Якщо йдеться про черевики для гірських лиж, то в них чимало характеристик, але головне для покупця – визначитися з різновидом взуття. В цій серії виділяють моделі:

 

 • трасові – жорсткі, надійно утримують ногу, колодка вузька (для кращої фіксації), а внутрішній валянок роблять тонким для точності керування, халяви жорсткі, аби краще передавати зусилля, для таких моделей показники жорсткості стартують від 110 одиниць;
 • для фрирайда – черевики широкі, з товстим внутрішнім валянком, помірно жорсткими халявами, м’якою підошвою, аби легше було пересуватися не тільки по снігу;
 • універсальні – поєднують риси трасових і фрирайдних: середня колодка, жорсткі халяви, чіпка підошва.

 

Також варто брати до уваги вагу черевиків, спортивні важать більше. Слід переконатися в надійності регуляторів, які адаптують взуття по нозі, вид кріплення має збігатися із кріпленням на лижах. Найкраще забезпечують фіксацію голеностопа і зменшують тиск на ногу кліпси.

Найкращі лижні черевики за помірними цінами

Щоб гарантувати чудовий лижний відпочинок за допомогою якісного взуття, радимо звернутися до інтернет-магазину Gorgany. Компанія спеціалізується на речах для туристів: взуття, одяг, харчування, спорядження, на ринку з 2006 року і вже зібрала чимало позитивних відгуків. Тут представлені товари тільки від популярних брендів, які гарантують високу якість продукції.

Можна купити жіночі та чоловічі гірськолижні або лижні черевики різних моделей та кольорів, оформити замовлення легко на сайті онлайн, товари відправляються у Львів та інші міста України. Для зручності покупців на сайті створено пошукову систему, куди треба ввести назву товару та виробника, ще можна вказати ціновий ценз, і одразу отримати оптимальний варіант. В Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі приймають покупців ще й магазини офлайн. Ціни помірні, бо Gorgany закуповує продукцію без посередників.