Скітур/Фрірайд лижі та кріплення

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 1

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Кріплення Dynafit Blacklight+
  Кріплення Dynafit Blacklight+
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 1

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Фрірайд і скітур — розваги для тих, хто знаходиться в пошуках екстриму

Катання на гірських лижах та сноуборді стало улюбленим хобі для багатьох прихильників активного зимового відпочинку. Це прекрасний спосіб провести відпустку, урізноманітнити вільний час на вихідних. Спуск зі схилу допомагає розслабитись, позбавитись від стресу та нервової напруги і приносить масу приємних емоцій. Звісно, за умови правильної підготовки та наявності спеціального обладнання. Проте не кожний захоплений лижник цінує відпочинок саме на підготовлених трасах і схилах. В окреме направлення виділилися фрірайтинг та скітур. Ці види зимової активності також нерозривно пов'язані з лижами та іншим спеціальним гірськолижним спорядженням, проте мають суттєві відмінності за суттю.

Скітур — це самобутній напрям активного відпочинку, який передбачає подорож по засніженій (переважно дикій) місцевості, яка помережана підйомами і спусками. Фрірайд може бути складовою скітуру. Це захоплення пов'язане з бажанням кататися на непідготовлених гірських схилах, дістатися до яких підйомником чи іншим транспортом неможливо — лише пішки по дикій, віддаленій від цивілізації місцевості. Такі зимові розваги потребують сміливості, витривалості та наявності спеціалізованого обладнання. Вирушати в скітур-походи чи на фрірайд лід лише за наявності досвіду та високого рівня володіння лижами на різних видах покриття.

Як вибрати гірські лижі фрірайд?

Вибір гірськолижного спорядження — справа досить складна і відповідальна. Багато в чому це пов'язано з тим, що на сучасному ринку представлено величезну кількість найрізноманітніших моделей спорядження з відмінними експлуатаційно-технічними характеристиками. Така ситуація мала б спрощувати вибір спеціальних гірських лиж, проте на практиці вона його лише ускладнює. У випадку зі скітуром та фрірайдом все трохи простіше — ці напрями поки не надто розвинуті в Україні, тому спорядження для них можно знайти ще поки далеко не скрізь. Використовувати для таких активностей звичайні гірські лижі неможливо. Експериментувати не варто — це небезпечно.

Компанія Gorgany потурбувалася про те, щоб прихильники скітуру та фрірайду з України могли знайти необхідне спеціалізоване екіпірування і доповнила асортимент свого інтернет-магазину даним різновидом моделей. Обрати лижі можно за наступними параметрами:

рівень катання;

 

 • модель;
 • основне призначення за видом покриття;
 • наявність або відсутність камберу;
 • розмір камберу за наявності;
 • ширину талії;
 • наявність чи відсутність рокера.

 

Зазвичай лижі-скітур представлені у виробників двома основними різновидами:

 

 • для паудера;
 • універсальні.

 

Перший варіант не підходить для використання на зледенілій, підготовленій скатаній поверхні схилів, зате дозволяє вдоволь насолодитися подорожами по пухкому нечіпаному снугу.

Gorgany — кращий вибір професійних і аматорських лиж для скітуру, фрірайду

Якщо ви задалися ціллю знайти в Укоаїні саме таке спеціальне спорядження, найкращим вибором буде завітати на наш сайт gorgany.com чи в один з офлайн-магазинів мережі Gorgany. Наша компанія існує з 2006 року та спеціалізується на професійному, аматорському туризмі, тому в нашому асортименті ви гарантовано знайдете все необхідне для вдалої приємної подорожі.

Ми підтримуємо демократичну цінову політику та пропонуємо швидку доставку спорядження в усі регіони України. За необхідності наші компетентні менеджери допоможуть визначитися з моделлю лиж, яка оптимально підійде для фрірайду, скітуру в залежності від локації, навиків катання.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2022