Сумки-холодильники

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Сумки-холодильники — практичний винахід для туризму і не лише

Збираючись у подорож, кожна відповідальна людина має подумати про те, як правильно до неї підготуватися, щоб вона була приємною та комфортною. Зокрема, слід завчасно попіклуватися про перекус, якщо мова йде про тривалу поїздку в транспорті чи машиною. А якщо у планах туристичний похід на кілька днів, варто зробити запас продуктів для приготування їжі. Крім продуктів швидкого приготування та тих, що не псуються протягом тривалого часу, туристи часто беруть із собою харчі, які мають зберігатися виключно в холодильнику.

Звісно, сам пристій чи навіть невелику морозильну камеру з собою не потягнеш. Тому зручна та компактна сумка-холодильник — ідеальне рішення для такої ситуації. Цей виріб відноситься до розряду багатофункціональних, адже однаково якісно може зберігати протягом певного проміжку часу як холод, так і тепло. За своїм принципом роботу сумка-холодильник схожа з термосом. Проте час підтримання певної температури в неї нижчий. Навіть незважаючи на це, для туристичної подорожі, пікніка на природі, ділової чи розважальної поїздки вона просто незамінна.

Де в Україні вигідно купити сумку-холодильник?

Через комплекс зовнішніх факторів в Україні протягом останніх декількох років значно підвищився інтерес населення до піших, велосипедних туристичних походів, відпочинку кемпінгового типу. Збираючись відпочити на лоні природи з наметом, щасливі мандрівники планують не лише маршрут та обирають місце, але і складають меню, щоб завчасно придбати все необхідне з продуктів харчування. А щоб була можливість зберегти все куплене свіжим та апетитним, варто подумати про покупку сумки-холодильника. Замовити сучасні моделі різної місткості з доставкою по Україні за привабливою ціною можно на нашому сайті gorgany.com.

В асортименті представлені різноманітні моделі від перевірених виробників. Вибрати свою ідеальну сумку-холодильник можно за наступними критеріями:

 

  • форма;
  • колір зовнішнього шару;
  • матеріал виготовлення;
  • вид міжшарового наповнювача;
  • місткість (об'єм);
  • власна вага моделі;
  • комплектація.

 

Всі ці фактори являються ціноутворюючими. Клієнти інтернет-магазину завжди мають змогу підібрати товар у відповідності до бюджету, обравши необхідні параметри та бажаного виробника. Відправка замовлень здійснюється по всій території країни.

Ціна сумки-холодильника

Сумки-холодильники — це практичні сучасні аксесуари, які стануть у нагоді не лише захопленим мандрівникам, але і у щоденному побуті. У них зручно транспортувати і зберігати перекус для дітей під час прогулянок, напої та косметику на пляж і т.д. Сучасні моделі виготовляються з міцних інноваційних матеріалів, які стійкі до механічних пошкоджень, стирання, вигорання, деформації та інших негативних експлуатаційних факторів. Вони легко піддаються очищенню зовні і всередині після використання, гарно зберігають форму, привабливий зовнішній вигляд навіть за умови активної експлуатації.

Щоб продовжити строк зберігання чи підтримання необхідної температури, у комплекті з більшістю сумок-холодильників ідуть спеціальні акумулятори холоду, наповнені сухою кригою. Перед використанням їх необхідно заморозити, а потім помістити в середину сумки-холодильника. Для досягнення оптимального результату рекомендовано поміщати в сумку-холодильник заздалегідь охолоджені продукти. З огляду на все вищенаведене стає очевидно, що сумка-холодильник — це необхідний у кожному домі аксесуар. Придбати її за найдоступнішою ціною можно в інтернет-магазині компанії Gorgany.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024