Намети і тенти

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 184

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Намет Trimm Eagle
  Намет Trimm Eagle
  Від 6 885 грн
 2. Намет Pinguin Omega 4
  Намет Pinguin Omega 4
  Від 15 403 грн
 3. Намет MSR Elixir 2
  Намет MSR Elixir 2
  Від 13 564 грн
 4. Намет MSR Hubba Hubba NX
  Намет MSR Hubba Hubba NX
  Від 21 952 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 184

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Гордість кожного мандрівника - купити намет, який розділить з власником багато цікавих гірських маршрутів, побуває на берегах морів, озер і річок або поїде з тобою у найближче село на риболовлю.
 
Вирішивши купити палатку для походу, спочатку слід продумати умови, в яких планується її експлуатація. Перш за все, знадобиться визначити для себе, на яку кількість осіб він повинен бути розрахований (це має бути одномісний, двомісний або, може, чотиримісний намет). Обов'язково слід ознайомиться з традиційними погодними умовами для району, в який планується подорож. При виборі рекомендується звертати увагу на простоту збірки і установки намету.

Види наметів

Для того щоб легко орієнтуватись в наметах, і чітко вирішити, яке туристичне житло потрібне саме вам, ознайомтесь з основними видами наметів. Тож, намети діляться за використанням: для рівнинної місцевості, для середньогір'я та для високогірного туризму
 
Оптимальний варіант для рівнинної місцевості - кемпінгові намети. Це чудовий вибір, якщо ви збираєтесь відпочити з сім`єю чи друзями на озері або в лісі. Можна купити намет з просторим тамбуром, і облаштувати там польову кухню, з двома спальнями, куди помістяться багато людей, і високою стелею, щоб вільно почуватись всередині.
 
Якщо ви збирається обходити українські Карпати, або схожі за висотою гори, - зверніть увагу на моделі наметів для середньогір'я. Це універсальні намети, які вирізняються стійкістю до вітру, компактністю та простотою установки. Зазвичай, такі намети вміщують від одного до трьох людей, і впевнено поводяться під час мінливої гірської погоди.
 
Моделі для високогірного туризму ще називають альпіністськими. Вони поділяються на два види - експедиційні або штурмові. У більшості випадків їх вибирають для себе професіонали. Альпіністи, які планують піднятись на п`ятитисячники, або екстремали, які обожнюють зимові походи та льодолазіння. 

Види каркасу наметів

Окрім сезонності і місця використання, важливо розуміти, яка конструкція намету найбільш оптимальна для вашого стилю подорожей. Головні відмінності в моделях полягають у матеріалі, що використовується, формі і конструкції.

Класифікація за формою дозволяє нам виділити наступні види:
 

• купольні - виконані у вигляді півсфери і головною їх відмінністю є хороша опірність вітру. Підходять для трекінгу, походів Карпатами та середніх, за складністю, подорожей.

• тунельні - за зовнішнім виглядом нагадують тунель, вони вважаються менш стійкими, порівняно з попередніми, однак, до переваг цього виду можна віднести їх велику місткість. Варто обирати для легкого хайкінгу, кемпінгового відпочинку та відпустки з компанією друзів на морі, біля озера чи у лісі.

• тенти або шатрові моделі - відрізняються простотою установки, легкістю та місткістю. Ідеальний варіант для фестивалей, кемпінгу чи наметового містечка.

Чому варто купити намети в Gorgany?

Намети купити в нашому магазині дуже легко і швидко. Зробити це ви можете в будь-який зручний для вас час у фізичних магазинах або на сайті. Можна обрати компактний або місткий намет, з декількома або єдиним входом, супер легкий чи для кемпінгового табору. У нас представлені тільки найкращі, імениті виробники: Turbat, MSR, Sierra Designes, Sea to Summit, Fjord Nansen, Trimm, Pinguin, Salewa, Big Agnes. Продавці-консультанти і менеджери інтернет-магазину, з радістю, допоможуть вам купити намет, враховуючи усі побажання.
Мережа магазинів Gorgany © 2005-2021