Футпринти

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 29

Сортувати у порядку зменшення
Сторінка
на сторінці

Підстилки під туристичні намети (футпринти)

Відпочинок на лоні природи протягом кількох днів важко собі уявити без просторого зручного намета. Це спеціальне туристичне спорядження створене для того, щоб у будь-яких умовах, за різної погоди забезпечити мандрівникам можливість повноцінного комфортного відпочинку. Зважаючи на те, що саме від якості намету багато в чому залежить, наскільки вдалим і приємним буде відпочинок, обирати його слід уважно та розсудливо. На щастя, більшість сучасних різновидів туристичного спорядження виготовляється з полегшеного міцного матеріалу, тожтранспортувати їх легко, а користуватися — приємно.

Частіше за все виробники приділяють велику увагу дні намету — намагаються зробити його достатньо міцним для того, щоб при встановлення на різній поверхні убезпечити від пошкоджень, промокання, потрапляння зайвого пилу та бруду. Але досвідчені мандрівники знають, що перед тим, як вирушати в подорож, варто придбати додатковий футпринт. У багатьох сучасних моделях наметів його включено до базової комплектації. Та зустрічаються моделі і без нього. Проте зустрічаються моделі й без нього. На щастя, їх можно придбати окремо.

Футпринт — основні різновиди

Загалом підстилки під намети являють собою окрему групу туристичного спорядження. Вони дуже функціональні як у комбінації з наметами, так і окремо. Це туристичне спорядження являє собою шматок міцної тканини, який піддається спеціальній обробці розчинами для набуття додакової міцності. Моделі можуть мати різну форму — прямокутник, квадрат, многокутник. Футпринти, які включені в базову комплектацію наметів, зазвичай точно повторюють форму їх дна. Підстилки под намети бувають двох видів:

 

  • закривають дно без передпокою;
  • закривають дно з передпокоєм.

 

Останній різновид зустрічається нечасто, коштує дорожче за перший. Загалом, для комфортного відпочинку достатньо купити футпринт тільки під дно. Зробити це можно на нашому сайті gorgany.com. В асортименті представлені якісні моделі від відомих виробників, які точно прослужать власникам не один сезон. Найбільш вдалим рішенням буде обрати підстилку того ж бренду, що і сам намет. Спорядження є в асортименті більшості виробників, тож проблеми з підбором підходящого варіанту точно не виникне.

Підстилка під намет — чому її слід купити?

Багато туристів-початківців взагалі не знають про існування такого виду додаткового спорядження. А досвідчені мандрівники під час походів точно неодноразово переконувалися в його необхідності. Використання підстилки під намет допомагає зберегти цілісність її дна. Саме з цією частиною намету найчастіше виникають складнощі. Вона піддається найбільшому експлуатаційному навантаженню.адже приймає на себе всі дрібні механічні пошкодження від каменів, дрібних абразивів, шишок, хвої та ще багато чого іншого. Якщо під рукою є футпринт, значно легше знайти місце для привалу, адже не доведеться шукати поверхню без можливих елементів пошкодження чи розчищати його перед встановленням намету.

Крім захисту дна футпринт розширює варіації використання намету — дозволяє встановити лише верхній тент без внутрішнього пологу. При походах на короткі дистанції в теплу погоду це дозволяє брати з собою лише частину спорядження. Підстилку під намет можно використовувати самостійно. Наприклад, нею зручно накривати особисті речі і спорядження для захисту від атмосферних осадків, ранішньої роси під час привалів. Не менш зручно на футпринті організовувати зони для прийому їжі — продукти будуть захищені від впливу вологи, потрапляння бруду, пилу. Купити якісний туристичний футпринт від відомих світових виробників модно в нашому професійному інтернет-магазині Gorgany.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024