Ножі туристичні

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 57

Сортувати у порядку зменшення
 1. Ніж Mora Scout 39 Safe
  Рейтинг:
  0%
  Ніж Mora Scout 39 Safe
  Від 1 190 грн
на сторінці

Туристичні ножі — як купити прилади для риболовлі та туризму?

Плануєте купити гарний туристичний ніж? Спочатку необхідно визначитися з цілями використання виробу і який обсяг роботи доведеться виконувати. Під час риболовлі, пікніка, на велопрогулянці, активному дозвіллі ніж обов'язково стане в нагоді для виконання різноманітних маніпуляцій: різати овочі, почистити рибу, приготувати обід, зрізати тонкі гілки, заточити кілки і т.п. Якщо ви віддаєте перевагу частим організованим походам, виїздам на природу, то для таких цілей оптимальним рішенням стануть складні мультифункціональні ножі. Матеріал клинків похідного інструменту, ручок також має важливе значення.

Особливості використання

Туристичний ножик передбачає, що його можна використовувати в поході, подорожах, вилазках на природу. За допомогою ріжучого інструменту можна добути і приготувати їжу, навіс, розвести багаття, використовувати ніж для самозахисту. Кращі ножики для туриста – це функціональні вироби невеликого розміру без поділу між лезом та ручкою. Всі похідні ножі за особливостями конструкції поділяються на такі види: розбірні, що складаються і без можливості розбору. Розбірний похідний інструмент, що не складається, часто виготовлений зі знімним клинком та іншими конструкційними деталями.

Похідне спорядження для мандрівників, прихильників активного дозвілля, любителів турпоходів обов'язково передбачає тактичні ножі. Ці пристрої незамінні:

 • на пікніку;
 • під час приготування обіду;
 • тривалих турпоходів;
 • велотуризму тощо.

У інтернет-магазині Gorgany ви можете купити різноманітні аксесуари та інструменти для туризму, похідний ніж за доступними цінами.

Функціональний та незамінний аксесуар туриста має свої переважні особливості у процесі використання у похідних умовах. Часто туристичні різальні інструменти використовуються для стругання гілок, палиць, перерізування мотузок, розрізання різних матеріалів, а також для відкриття консервів. А який похід без залізної консервної банки? Похідні ножі для туристів повинні бути легкими у очищенні та не мати різних отворів у ручці. Туристичний ножик нерідко використовують, як заміну сокири, тому такий інструмент повинен легко витримувати різні навантаження.

Обираючи туристичний ніж, практичний інструмент для туризму, необхідно ознайомитись з конструкційними особливостями пристроїв, врахувати функціональне призначення, основну мету використання.

Ціни на туристичні ріжучі інструменти, похідне спорядження залежать від особливостей конструкції, розмірів, якісних характеристик матеріалу.

Де можна придбати тактичні ножі в Україні?

Мандрівникам, туристам, усім, хто нерозривно пов'язаний з активним відпочинком, походами, рекомендуємо обрати найнеобхідніше тактичне спорядження, екіпірування для туризму в інтернет-магазині компанії Gorgany.

Через інтернет-ресурс компанії Gorgany (Україна) здійснюється продаж високоякісних товарів для подорожей, туризму, альпінізму, риболовлі, гірських сходжень, у тому числі тактичних ножів, похідного інструменту, компактних газових пальників, різноманітного супутнього спорядження, туристичного екіпірування, аксесуарів. Онлайн-магазин пропонує адептам здорового дозвілля, затятим мандрівникам замовити недорого у місті Київ, Харків, Вінниця та інших населених пунктах набір туристичних ножів та багато іншого, що необхідно для активного відпочинку.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024