Кресала

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 7

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Кресало Wildo Fire Flash Pro Small
  Кресало Wildo Fire Flash Pro Small
  Від 567 грн
 2. Кресало Wildo Fire Flash Pro Large
  Кресало Wildo Fire Flash Pro Large
  Від 928 грн
 3. Кресало Primus Ignition Steel Large (2020) 20%
  Кресало Primus Ignition Steel Large (2020)
  Від 534 грн Звичайна ціна 667 грн
 4. Кресало Primus Ignition Steel Small (2020) 20%
  Кресало Primus Ignition Steel Small (2020)
  Від 376 грн Звичайна ціна 470 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 7

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Туристичне кресало — досвід, почерпнутий з віків

Туристичний похід у більшості аматорів асоціюється з приємними емоціями від споглядання природных красот, спілкування з близькими людьми, відчуття свободи від відповідальності та зобов'язань. Власне, саме через це туристичні походи не втрачають свою популярність навіть не дивлячись на те, що сьогодні майже кожен пересічний громадянин може дозволити собі комфортний відпочинок у сучасному готелі на узбережжі одного з теплих морів. Проте для того, щоб дійсно насолодитися туристичним походом, до нього необхідно правильно та завчасно підготуватися.

Зазвичай найбільшим ворогом туристів, які обрали для себе кемпінговий відпочинок, стає погода. На жаль, навіть з використанням найсучасніших технологій точно спрогнозувати погоду можно не більше, ніж на 4-5 годин. Тож жоден з туристів не застрахований від того, що він потрапить під проливний дощ, або на вулиці раптово сильно впаде температура. Це дуже характерно для літа в наших широтах. Тому наявність у поході хоча б одного туристичного кресала просто необхідна та об'єктивно виправдана.

Туристичне кресало — з чого складається та як ним користуватися?

Сірники, газові чи електричні запальнички — ось чим, зазвичай, користуються туристи-аматори для того, щоб розпалити вогнище для приготування їжі чи просто створення романтичної розслабляючої атмосфери. Проте ці безсумнівно вартісні досягнення цивілізації можуть виручити далеко не завжди. Наприклад, ранкова рясна роса, непередбачуваний ливень, падіння у водойму можуть безповоротно зіпсувати коробочку звичних для кожного сірників. Запальнички часто губляться, перестають працювати у найвідповідальніший момент через закінчення пального чи механічні пошкодження. Саме в таких випадках у нагоді стане туристичне кресало.

ей пристрій з багатовіковою історією активно використовувався людством до винайдення сірників, проте і сьогодні про нього не забули. Він має дуже просту конструкцію (кресало, кремінь, трут) та безліч переваг:

 

 • компактні розміри;
 • мінімальна вага;
 • довгостроковість служби;
 • стійкість до атмосферних опадів, механічних пошкоджень.

 

Конструкція дозволяє швидко розвести вогонь навіть у випадку, коли дрібна моторика ускладнена через переохолодження, хвилювання, інші несприятливі обставини. Купити якісне туристичне кресало можно в інтернет-магазині Gorgany.

Чому варто купити кресало?

Причиною того, що деякі сучасні туристи-початківці відмовляються від використання туристичного кресала, є той факт, що багато з них просто не уявляє собі, як ним користуватися, тому вважає, що не зможе розвести вогонь таким прадідівським способом. Насправді це не відповідає істині. Звісно, розпалити багаття з першого разу може і не вийти, проте після кількох спроб цей нескладний процес можно опанувати. Найважливіше — завжди заздалегідь заготовлювати дуже сухий трут з матеріалів, які швидко загоряються, та завчасно готувати розтопку з невеликих гілочок.сухої трави чи листя.

Добути іскру можно шляхом виконання простої процедури — в залежності від розміщення труту слід короткими швидкими рухами бити кресалом по кремню чи навпаки. Якщо у вашому туристичному спорядженні є кресало, ви можете бути впевнені — у будь-яких погодних умовах, вдень вночі, будь-якої пори року ви зможете за лічені хвилини розвести багаття, яке вас зігріє, де можно буде приготувати їжу, підігріти воду. Замовити цей необхідний аксесуар за доступною ціною можно на нашому сайті gorgany.com.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023