Мультитули

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 45

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Мультитул Leatherman Signal [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Signal
  Від 7 200 грн
 2. Мультитул SOG PowerAccess
  Мультитул SOG PowerAccess
  Від 3 315 грн
 3. Мультитул Leatherman Skeletool
  Мультитул Leatherman Skeletool
  Від 3 960 грн
 4. Мультитул Leatherman MUT, чохол Molle [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman MUT, чохол Molle
  Від 8 920 грн
 5. Мультитул Leatherman Charge Plus [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Charge Plus
  Від 7 880 грн
 6. Ніж Leatherman Free K2
  Ніж Leatherman Free K2
  Від 4 920 грн
 7. Мультитул Leatherman Surge [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Surge
  Від 7 440 грн
 8. Мультитул Leatherman Super Tool 300 [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Super Tool 300
  Від 5 240 грн
 9. Мультитул Leatherman Rebar
  Мультитул Leatherman Rebar
  Від 4 200 грн
 10. Ножиці Leatherman Raptor Response
  Ножиці Leatherman Raptor Response
  Від 4 440 грн
 11. Мультитул Leatherman Super Tool 300M [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Super Tool 300M
  Від 6 040 грн
 12. Мультитул Leatherman Charge TTi Plus [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Charge TTi Plus
  Від 9 680 грн
 13. Мультитул Leatherman Wave Plus [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Wave Plus
  Від 5 760 грн
 14. Мультитул SOG PowerLock w/V-Cutter
  Мультитул SOG PowerLock w/V-Cutter
  Від 4 212 грн
 15. Мультитул SOG ParaShearsl
  Мультитул SOG ParaShearsl
  Від 3 822 грн
 16. Мультитул Leatherman Surge, чохол Molle [monobank] partial payment
  Мультитул Leatherman Surge, чохол Molle
  Від 7 440 грн
 17. Мультитул Leatherman Free T4
  Мультитул Leatherman Free T4
  Від 3 920 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 45

Сторінка
на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Багатофункціональний універсальний ніж — якість та надійність

Плануєте купити хороший мультитул, якісний складаний швейцарський ніж для виживання? Спочатку необхідно визначитися з метою використання виробу і тим, який обсяг роботи доведеться виконувати даним інструментом.

Мультифункціональний інструмент — унікальний набір різноманітних міні-інструментів, укладених в єдиному корпусі невеликого розміру. Багатофункціональні інструменти є універсальним пристосуванням, здатним легко впоратися з величезним переліком завдань. Кожен універсальний, кишеньковий міні-інструмент у мультитулі заточений під здійснення певної задачі. Сьогодні велику популярність набули традиційні повнорозмірні моделі мультиінструменту.

Де використовується багатофункціональний інструмент?

Мультитул активно використовується рибалками, наприклад, у процесі ремонту оснастки, коли потрібен повноцінний набір різноманітних інструментів. Завжди можуть знадобитися кусачки та ніж. Іноді необхідна відкривачка для консерв, напоїв та ін.

Мультиінструмент допоможе туристу для виживання в умовах дикої природи: за допомогою міні-набору викруток, плоскогубців, ножів можна відремонтувати похідний інвентар, екіпірування, при необхідності організувати навіс і т.п.

Функціональний компактний набір міні-інструментів дозволяє швидко зорієнтуватися, вижити в екстремальних умовах або стихійних лих.

Грамотно обрана модель мультитула може стати гідним альтернативним рішенням повноцінному набору різних інструментів. Мультиінструмент може стати корисним подарунком будь-якому чоловікові, юнакові незалежно від їх професій та захоплень.

Щоб скористатися будь-яким елементом мультиінструменту, необхідно обережно висунути його з місця в рукоятці. Вилучення основного міні інструменту (плоскогубці) здійснюється висуванням вперед або простим розворотом рукоятки. Залежно від модифікації, її конструкція може передбачати фіксування кожного міні-інструменту або лише окремих елементів.

Особливості конструкції, переваги використання

Мультифункціональний інструмент являє собою дві порожнисті рукоятки, які утворюють ручки складних пасатижів, в яких по обидва боки компактно розміщуються додаткові інструменти. Виріб за рахунок невеликих розмірів легко може поміститися в кишені. Враховуючи практичність застосування, мультифункціональність, велике поширення мультиінструмент набув серед прихильників туризму, активного відпочинку.

Справжня міні майстерня, компактний набір самостійних інструментів є менш безпечним у роботі. До безперечних переваг мультифункціонального інструменту належить:

 • багатофункціональність;
 • здатність практично в повному обсязі замінити певний інструмент
 • компактний розмір;
 • невелика вага.

Якщо ви віддаєте перевагу частим організованим походам, виїздам на природу, для таких цілей оптимальним рішенням стануть мультитули, складні мультифункціональні ножі для виживання в екстремальних умовах. У магазині компанії Gorgany представлені різноманітні мультитули, багатофункціональний туристичний інструмент за прийнятними цінами.

Обираючи мультитул, практичний інструмент для туризму, необхідно ознайомитись з конструкційними особливостями виробу, врахувати його функціональне призначення, основну мету використання. Ціни на мультитули, армійські ножі з вузькопрофільними міні-інструментами, незамінними при виконанні специфічних завдань, залежать від особливостей конструкції, розмірів, якісних характеристик матеріалу і т.д.

Як купити мультитул в Україні?

Усім, хто пов'язаний з активним відпочинком, рекомендовано купити швейцарський армійський ніж мультитул, а також найнеобхідніше туристичне спорядження, екіпірування для туриста в інтернет-магазині компанії Gorgany, де представлена найвигідніша ціна на товар в Україні.

Через інтернет-ресурс компанії Gorgany (Україна) здійснюється продаж високоякісних товарів для подорожей, туризму, альпінізму, рибалки, річкових сплавів, гірських сходжень, у тому числі маленький мультитул, багатофункціональні ножі, похідний універсальний армійський інструмент для виживання в дикій природі, швейцарські ножі, різноманітне супутнє спорядження, туристичне екіпірування, аксесуари. Онлайн-магазин пропонує цінителям здорового дозвілля, професійним мандрівникам замовити та купити у будь-якому місті країни набір вузькопрофільних складних міні-інструментів та інше спорядження для активного відпочинку. Ціна вказана на сайті.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023