Пили

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 9

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Туристичні пили та сокири

Збори в похід, підготовка до тривалого відпочинку на лоні природи потребують від професійних мандрівників і початківців ретельної правильної підготовки. Звісно, першим значно легше справитися з цим процесом, адже вони знають і розуміють, яке саме спорядження та додаткові аксесуари краще обрати. А от початківці часто допускають помилки, які вартують їм комфорту під час відпочинку. Так, далеко не кожен мандрівник-початківець розуміє важливість значення туристичних пилок та топорів. Саме через це аматори часто відправляються в подорож без них. І стикаються зі складнощами вже на першому привалі для ночівлі.

Пили й сокира відносяться до розряду простого ручного механічного інструменту. Тож користуватися ними може кожна доросла людина, яка має вдосталь здорового глузду. Проте на сьогодні існує величезна кількість різновидів цих простих функціональних інструментів. Кожен з них має власне чітко визначене призначення, з якого витікають техніко-експлуатаційні характеристики. Для туристичного походу точно не підійде модель для полювання чи лісорубства. Насамперед через велику вагу. Існує також ряд інших важливих відмінностей.

Якою має бути сокира туристична?

Обираючи цей інструмент для походу, варто зосередити свою увагу на наступних вирішальних критеріях:

 

  • вага;
  • розміри;
  • матеріал виготовлення леза та ручки;
  • наявність захисного чохла на лезо.

 

Звісно, з огляду на те, що сокиру доведеться нести власноруч чи в туристичній поклажі, може здатися, що оптимальним варіантом буде модель з якомога меншою вагою. Проте практика свідчить про інше. Чим менша вага власне інструменту, тим важче буде розрубати з його допомогою поліно, а розрубати гілку дерева, яка впала на дорогу і перекрила шлях, буде взагалі неможливо.

Інша крайність — вибід надважкої сокири. Звісно, вона з легкістю впорається з переліченими вище процесами. Але нести її протягом тривалого часу пішого переходу буде дуже важко. Під час роботи рука туриста втомиться вже через кілька замахів. Тож очевидно, що в обох випадках вибір буде невдалим. Оптимальне рішення для туристичного походу — купити сокиру вагою від 0,6 до 1,5 кг. Зробити це можно онлайн на нашому сайті gorgany.com. У каталозі представлені моделі відомих виробників, які відрізняються преміальною якістю, довгостроковістю служби і мають доступну вартість.

Що треба знати про туристичну пилку?

Не менш важлива за сокиру в поході і правильно підібрана пилка. Якщо мова йде про кількаденну подорож, не варто навіть розглядати можливість вирушати без туристичної ручної пилки. Цей ручний інструмент, призначений для розпилювання твердих матеріалів (переважно деревини) прийде на допомогу при необхідності підготувати поліна потрібного розміру для їх подальшого рубання. Також його використовують зв необхідності розчистити дорогу, зробити кільці для організації побуту в розгорнутому туристичному таборі. Це далеко неповний перелік випадків, коли обійтися без пилки буде вкрай складно.

Купити якісну туристичну сокиру, пилку пропонує туристам інтернет-магазин компанії Gorgany. Ми працюємо на ринку з 2006 року і спеціалізуємося на професійному та аматорському туристичному, спортивному екіпіруванні. У нашому асортименті ви гарантовано знайдете все необхідне для безпечного комфортного походу, відпочинку на лоні природи. Замовлення, оформлені на сайті gorgany.com, доставляються всією територією країни. Ми співпрацюємо з кращими світовими виробниками, тому можемо гарантувати якість кожної одиниці товару.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023