Грилі твердопаливні

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 8

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Як обрати твердопаливний гриль для барбекю: сучасні моделі та їх можливості

Дача або заміський будинок одразу ж асоціюються з пікніками, де головною стравою незмінно вже багато років залишається шашлик. Звісно, на вогні можна приготувати ще й багато інших смаколиків, але всі вони, як і популярне грузинське частування, передбачають наявність мангалу. А ще краще – грилю, де виходить набагато краще та смачніше, при тому, що клопотів вимагає менше.

Сьогодні компанії випускають чимало портативних моделей, які можна прихопити і в короткий похід, головне, аби вистачило для них палива. Найбільш популярними залишаються твердопаливні прилади, оскільки вони зберігають неповторний аромат диму, який особливо цінують прихильники шашлику.

Переваги вугільного грилю

З твердопаливних моделей виділяють грилі дров'яні та вугільні, обидва варіанти мають свої переваги. Вугільний дає той же ефект, що й мангал, тільки конструкція перебуває в сферичному корпусі, а купольна кришка дозволяє правильно розподіляти тепло і гарантує рівномірне прожарювання м’яса. Тому бажано обирати модель з кришкою, котра прилягає щільно, заслінками і добре регульованими вентиляційними отворами.

Інші визнані переваги вугільного грилю:

 

  • страви набувають дивного смаку й аромату;
  • можна готувати за будь-якої погоди, навіть у дощ та вітер;
  • прилад добре підтримує тепло.

 

Але варто враховувати, що нагрівається така модель повільніше, ніж інші, і температуру треба контролювати. А після використання необхідно ще й чистити пристрій. Краще обирати варіант із дверцятами, щоб підкидати вугілля, або з решітками, якщо готувати багато порцій, то додаткове паливо знадобиться. Адже гриль утримує тепло близько 1,5 години, а потім треба додавати вугілля.

Моделі вугільних грилів

Виділяють декілька різновидів, але головне – не форма, а оснащення. Фахівці радять пристрої з вугільною платформою або решітками, які можна піднімати чи опускати. Бо якщо м'ясо близько від вугілля, то швидко пересихає, а платформа й решітки допомагають правильно регулювати тепло.

Виділяють вугільні грилі:

 

  • класичні – можуть бути круглими або квадратними, сконструйовані так, щоб забирати менше місця і створювати великий прошарок вугілля;
  • барельні – зовні схожі на бочку, можна закладати більше продуктів.

 

Із твердопаливних моделей вирізняють також дров'яні грилі, але вони дуже великі, зі стаціонарною установкою. Зручні для дачі, але в похід такі не взяти. В них можна готувати на велику компанію, конструкція фундаментальна, служить не один десяток років, але вимагає догляду, для якого треба мати ще й певні навички.

Де можна вигідно купити твердопаливні грилі?

Якщо ви вже налаштувалися придбати в господарство таку модель, але не знаєте, де шукати варіант якісний та недорогий, запрошуємо до інтернет-магазин Gorgany. Він спеціалізується на товарах для подорожей: взуття, одяг, спорядження, харчування, є в каталозі й різноманітні твердопаливні грилі, як стандартні, так і портативні. Компанія Gorgany пропонує продукцію тільки від популярних брендів, котрі гарантують якість, на сторінці грилів значаться такі бренди, як BioLite, Kovea, Primus. В наявності також різне пальне та аксесуари для пальників.

Ціни на товари помірні, бо Gorgany не залежить від постачальників і працює безпосередньо з фірмами. Оформити замовлення онлайн з доставкою реально до будь-якого міста України, крім того, в Чернівцях, Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі працюють магазини офлайн, де теж широкий вибір товарів.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023