Газові пальники

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 21

Сортувати у порядку зменшення
на сторінці

Газові пальники

Газовий пальник в турпоході — функціональний і незамінний аксесуар туриста. Похідний, туристичний газовий пальник має свої переважні особливості в процесі використання для готування гарячих блюд в порівнянні з класичним вогнищем. В екстремальних умовах піших турпоходів, швидких велопробігів, гірських сходжень, річкових сплавів розвести якісне вогнище для приготування їжі часто буває складно або немає можливості. У таких випадках на допомогу прийде газовий похідний пальник.

Це функціональний елемент туристичного спорядження любителів активного відпочинку, мандрівників, альпіністів тощо. За допомогою газового інвентаря можливо дуже швидко організувати приготування гарячого обіду, підігріти готову їжу на свіжому повітрі. Таке пристосування для приготування їжі на природі використовують любителі тривалих турпоходів, рибалки, альпіністи тощо.

Переваги використання туристичного газового пальника

  • Компактний виріб не займає багато місця в похідному спорядженні, пальник можна з легкістю переносити на будь-яку відстань без зусиль;
  • Незалежно від погоди, інтенсивності атмосферних опадів (сильного дощу, вітру, мокрого снігу), турист завжди матиме можливість приготувати їжу, зігріти воду для чаю або підігріти консерви навіть без наявності дрів;
  • Надійний і безпечний газовий похідний пальник — це найбільш пожежобезпечна і екологічна конструкція в порівнянні з іншими подібними пристроями або звичайним вогнищем.

Пальник (газ) є важливим туристичним спорядженням, необхідним під час тривалих поїздок за місто, пікніків, сплавів і так далі. Тому, вибираючи похідний пальник, слід ознайомитися з конструкційними особливостями пристроїв, врахувати функціональне призначення, основну мету використання такого пристосування для туризму.

Критерії вибору виробів

Сьогодні в інтернет-магазині компанії Gorgany представлений великий вибір похідних газових аксесуарів для подорожей, які відрізняються конструкцією, розмірами, кількістю конфорок, ціною тощо.

Перед тим, як купити туристичний газовий пальник, слід визначитися, в яких умовах виріб використовуватиметься:

  • застосування в період короткострокових походів або тривалих експедицій;
  • на яку кількість туристів планується готувати їжу за допомогою газового пристрою;
  • який вид їжі готуватиметься — повноцінна вечеря або легка гаряча закуска, підігрівання, кип’ятіння води для чаю, кави.

Якщо ви збираєтеся використати такі туристичні пристосування в одноденних турпоходах невеликою компанією туристів, то компактні пристрої з невеликою потужністю прекрасно впораються з покладеними на них завданнями. Під час тривалих експедицій, походів доцільно потурбуватися про придбання більш вдосконаленої, потужної системи для готування їжі, що включає посуд для приготування їжі.

Вибираючи спорядження для турпоходів, слід також врахувати наявність такої опції як п'єзопідпал. Це дуже корисна функція, яка дозволяє не використовувати сірники.

Вартість туристичного спорядження залежить від особливостей конструкції, якості матеріалів виготовлення, розмірів, форми похідного пальника і так далі. Товари, представлені в компанії Gorgany, відрізняються кращим співвідношенням ціни і якості, вони надійні, не підведуть туристів в непідходящий момент, створять усі умови для приготування повноцінного обіду на свіжому повітрі.

Де можна купити газові пальники для туризму в Україні?

«Куплю недорого туристичний газовий пальник для відпочинку на природі, газові пальники Київ, скільки коштує спорядження для туриста, газова лампа, яка вартість інвентаря для турпоходу в Україні», — такі оголошення сьогодні зустрічаються в інтернеті.

Аксесуари для турпоходів, похідні газові пальники, затишні спальні мішки, просторі намети, тенти подарують відчуття домашньої обстановки за будь-яких погодних умов.

Через інтернет-магазин компанії Gorgany (Україна) здійснюється продаж якісних товарів для подорожей, прогулянок, туризму, газових пальників, спальників, різноманітного супутнього спорядження, наметів, туристичної екіпіровки, аксесуарів для лижників, велотуристів, альпіністів, сноубордистів; онлайн-ресурс пропонує любителям активного дозвілля замовити недорого, придбати дешево пальник, лампу, мінітермос, рюкзак, все для кемпінгу і багато чого іншого, що необхідно для активного дозвілля.

Якщо потрібна консультація фахівців, зверніться до менеджерів компанії Gorgany, які нададуть усю необхідну інформацію; актуальна ціна, контакти вказані на сайті. Консультанти компанії Gorgany завжди готові допомогти підібрати туристичне спорядження, яке відрізняється функціональністю, надійністю і практичністю.

Плануючи купівлю туристичних товарів, ви можете звернутися в наші офлайн-магазини в Києві, Одесі та інших містах України або оформити замовлення онлайн, скориставшись інтернет-ресурсом Gorgany, і купити за доступною ціною в Чернівцях, Львові газовий похідний інвентар, пальник, спальний мішок та інше необхідне спорядження для активного відпочинку зі швидкою доставкою в місто Київ, Дніпро, Харків або інший населений пункт країни.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023