Пальники спиртові

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 13

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 13

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Туристичний спиртовий пальник: вивчаємо «за» і «проти»

Збираючись у похід, прихопити пальник треба неодмінно, можливо, навіть не один, на випадок непередбачених ситуацій. Адже готувати на багатті, хоч і романтично, але досить клопітно, така справа вимагає часу на збирання деревини й досвіду в розпаленні вогнища. Сучасні виробники пропонують безліч моделей, які допомагають вирішити проблему приготування сніданку або вечері без багаття за декілька хвилин. Зокрема, і спиртові пальники, які сьогодні хоч і менш популярні, але попит на них зберігається.

Як користуватися спиртовим пальником?

Сучасні моделі приваблюють тим, що легкі, компактні та ефективні, розраховані на тривалий термін використання, спрацьовують швидко та надійно. Особлива перевага спиртової моделі в тому, що вона не лише має невелику вагу (близько 100 грамів), а й паливо до неї мало важить. Це дуже важливо для загальної маси вантажу, який доводиться нести туристу.

Паливом для спиртівки обирають переважно етиловий спирт, але можна використовувати також:

 

  • гідролізний технічний із деревної сировини;
  • синтетичний, отриманий хімічним способом.

 

Інші варіанти, такі, як ізопропиловий або метиловий, брати не рекомендується, бо в них гранично допустима концентрація в повітрі набагато нижче, відтак, ці суміші небезпечні для здоров’я людей. Варто додати, що досвідчені туристи відзначають: спиртові пальники не дуже зручні для приготування або розігрівання великих партій їжі, такі моделі краще купувати в розрахунку на потреби одного учасника.

Переваги спиртового пальника

Такі пристрої дуже легкі у використанні, сконструйовані настільки просто, що вкрай рідко виходять із ладу. Використовувати їх можна за будь-якої пори року, навіть паливо дозволяється перевозити безпосередньо в пальнику, без ризику спровокувати пожежу. Основним матеріалом виробів є сталь, латунь, мідь – всі вони досить надійні.

Мають спиртівки й інші позитивні властивості:

 

  • працюють без шуму;
  • при горінні палива не виділяється неприємний запах;
  • спирт не є небезпечним, навіть розлиту палаючу рідину легко погасити мокрою тканиною.

 

Ще одна привабливість такої моделі полягає в тому, що можна користуватися, як рідиною, так і спиртовими таблетками, вони займають мінімум місця, навіть у кишені реально нести солідний запас палива на весь похід. Саме через це досвідчені мандрівники радять використовувати пальники на таблетках, їх неможливо розбити або пошкодити, як тару з рідким спиртом..

Спиртові пальники – вигідні пропозиції від інтернет-магазину Gorgany

Засіб для розведення вогню слід обирати якісний, бо в складній ситуації на маршруті у вас не буде часу й можливості шукати гідну заміну, якщо прилад вийде з ладу. Вибрати якісну модель ще й зробити солідний запас палива до неї ви можете в інтернет-магазині Gorgany, який спеціалізується на туристичних товарах: взуття, одяг, харчування, різноманітне спорядження. Ціни утримуються демократичні, адже компанія співпрацює з постачальниками без посередників.

Тут представлені товари тільки від популярних фірм, які турбуються про свою репутацію, відтак, і якість продукції – на високому рівні. В каталозі можна вибрати і купити спиртовий пальник від Osprey, Salewa, Dynafit, Exped, Zamberlan та багатьох інших фірм. Оформити замовлення легко на сайті онлайн, за необхідності завжди готові проконсультувати з тих чи інших питань досвідчені спеціалісти. Товари відправляються по всіх містах України, мешканці Одеси, Львова, Івано-Франківська, Тернополя, Чернівців, Рівне, Житомира, Винниці, Дземброні, Буковеля також можуть навідатися до магазинів офлайн, всі адреси й телефони представлені на сайті Gorgany.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023