Подарункові сертифікати

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 2

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 2

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Подарункові сертифікати туристичні

Люди, які серйозно захоплюються туризмом, пішими чи велосипедними мандрами пересіченою місцевістю, горами, являють собою окрему унікальну групу. Для них не існує перепон на шляху до досягнення поставленої цілі. Вони готові мандрувати в будь-яку погоду, аби лише сповна насолодитися єднанням з природою. Проте таке захоплення спрощує для близьких та друзів вибір подарунка — все, що пов'язано з туризмом і мандрами, буде вдалим рішенням. Якщо ви знаєте, про що саме зі спорядження чи одягу мріє мандрівник, залишається лише замовити потрібну річ.

Але іноді точно вгадати, що саме необхідно людині на даний момент, вкрай складно. Додаткових труднощів додає необхідність вірного підбору по техніко-експлуатаційним характеристикам. Людям, які далекі від туризму, самостійно зробити правильний вибір вкрай складно, адже існує маса важливих дрібних нюансів, на які обов'язково слід звернути увагу, але знають про це лише досвідчені мандрівники. Щоб не витрачати дарма час та нерви, намагаючись з ходу розібратися в усіх деталях вибору туристичного спорядження та одягу, краще зробити вибір у бік раціональності і придбати подарунковий сертифікат, з яким туризм стане ще більш комфортним та приємним.

Подарункові сертифікати для туристів від компанії Gorgany

Подарунковий сертифікат — це своєрідна картка, рівна певному грошовому еквіваленту, який можно використати в певному магазині для придбання товарів чи послуг. Компанія Gorgany потурбувалась про те, щоб близькі та рідні захоплених туристів могли презентувати їм бажаний подарунок до особистого, професійного свята чи просто так. Наш магазин працює з 2006 року. Сьогодні ми — чи не найбільша сітка спеціалізованих маркетів для мандрівників в Україні. В асортименті Gorgany є все необхідне для туристичного походу будь-якої складності. Гори, ліс, сплав по річці — все необхідне спорядження для активних видів спорту та туризму завжди є в наявності у наших фізичних та онлайн-магазині.

Подарункові сертифікати Gorgany — це шикарний презент для тих, хто закоханий у туризм і не уявляє свого життя без мандрів. Вони представлені двома різновидами:

 

  • електронний;
  • паперовий.

 

Перший зручно дарувати в тому випадку, якщо людина знаходиться далеко. Його використання регламентується такими ж правилами, як і паперового. При замовленні електронного чи паперового сертифікату на сайті gorgany.com, наші клієнти можуть обрати грошовий еквівалент (від 300 до 15 000 грн). Використання обох сертифікатів можливо у фізичних магазинах компанії та на сайті gorgany.com.

Gorgany — все для туризму за найкращими цінами

Якісне брендове туристичне спорядження може коштувати доволі дорого, тому по кишені не кожному. Але розчаровуватися з даного приводу не варто — сучасний ринок пропонує величезну кількість аналогів з практично ідентичними експлуатаційно-технічними характеристиками. Компанія Gorgany потурбувалась про те, щоб кожен мандрівник міг придбати для себе круте сучасне туристичне спорядження та одяг за доступною ціною. Саме тому наші подарункові сертифікати — це найкращий презент для туристів.

Наші сертифікати діють протягом року після того, як їх придбали. Вони можуть сумуватися. Дія розповсюджується на всі товари магазину Gorgany, включаючи акційні пропозиції. Наші сертифікати багаторазові — грошовий еквівалент може бути використано частинами для покупки різних товарів. Сертифікатом можно оплатити як повну вартість товару, так і частину суми з доплатою готівкою чи безготівковим способом.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023