Посуд Обʼєм: Більше 4 л, Вага: 100 - 299 г, Футпринт в комплекті: Так, Бренд: Dynafit, Бренд: Sea to Summit

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Туристичний посуд

Якісний туристичний посуд один із багатьох важливих елементів, необхідних для комфортного активного відпочинку та туристичних походів. Сьогодні виробники пропонують великий вибір посуду для туризму, а також цілих наборів, що відрізняються призначенням та іншими характеристиками, такими як матеріал, вага, вартість. Як не розгубитися і правильно вибрати туристичний посуд ми розглянемо у цій статті.
 

Як правильно вибрати туристичний посуд

Вибір туристичного посуду в першу чергу залежить від того, де ви його збираєтеся використовувати.

Потрібен посуд для відпочинку на природі, довготривалих походів чи для пікніка? Чи відіграють роль розміри, вага посуду та матеріал з якого він виготовлений? Призначення та сфера використання посуду? Посуд для приготування їжі для великої компанії, однієї чи двох осіб? Давши відповідь на ці запитання, ви зрозумієте що саме вам потрібно.

Якщо для пікніка чудово підійде навіть недорогий набір посуду із пластику, то для туризму знадобиться легкий та міцний посуд з нержавіючої сталі, алюмінію, анодованого алюмінію чи титану.

Найбільш ретельно слід віднестися до вибору туристичного посуду пішим туристам, велотуристам, а також альпіністам, оскільки в них кожен грам на рахунку, а окрім посуду в рюкзаку має поміститися багато інших речей. В цьому випадку важливими критеріями вибору стануть: легка вага та компактні розміри, а також висока міцність і надійність, щоб посуд не пошкодився під час транспортування.

Вибираючи туристичний посуд слід враховувати і кількість осіб, на яких потрібно приготувати їжу, оскыльки від цього залежить його розмір. Для великої групи потрібен казанок великого об'єму, тоді як для соло-подорожі можна обійтися компактним казанком чи навіть великим горням, якщо ви мінімаліст.
 

З якого матеріалу обрати туристичний посуд

Найбільш легким та достатньо міцним являється алюмінієвий посуд для туризму. Він швидко нагрівається, тому з такого горнятка не дуже зручно пити гарячі напої, зате в алюмінієвій ємності можна швидко закип’ятити воду чи підігріти їжу. Ще однією перевагою алюмінієвого посуду є те, що їжа до нього практично не пригорає і він легко миється. Більш досконалим варіантом є високоякісний туристичний посуд з анодованого алюмінію. Він також має легку вагу, але є більш вибагливим в догляді, адже легко може пошкодитися та деформуватися. Набори посуду з алюмінію в більшості призначені для приготування їжі на газових пальниках, тому вони стануть ідеальними супутниками для любителів активного відпочинку в горах та велотуризму.

Більш міцним, ударостійким та довговічним є туристичний посуд з нержавіючої сталі. Завдяки високій термостійкості його можна використовувати для приготування їжі на багатті та вугіллі, не боячись пригорання чи деформації. Але він має більшу вагу та гірший розподіл тепла, ніж алюмінієві аналоги.

І лише титановий посуд для туризму поєднав в собі надлегку вагу, вражаючу міцність та надійність, але і тут не обійшлося без недоліків, таких як висока вартість та гірший, в порівнянні з алюмінієвим посудом, розподіл тепла.

Деякі виробники пропонують досить якісні набори посуду із харчового пластику. Вони міцні, надзвичайно легкі та компактні, але слід пам’ятати, що такі набори підійдуть лише для споживання їжі, адже на вогонь їх не поставиш. Туристичний посуд з пластику чудово підійде для відпочинку на природі чи для пікніка, але по функціональності він суттєво уступає посуду з анодованого алюмінію чи нержавіючої сталі.

Обираючи туристичний посуд, замість металевого горнятка для напоїв можна взяти туристичне термогорнятко, яке буде зберігати напій гарячим тривалий час, що особливо актуально в холодну пору року. Багато брендів пропонують легкі та компактні горнятка різного об’єму з відмінною термоізоляцією для забезпечення максимальної зручності та комфорту під час подорожі.
 

Столові прибори: складні чи звичайні?

Не менш важливими є правильно підібрані столові прибори. Їх можна придбати як у вигляді функціональних складних ножів, які включають в себе виделку та ложку, так і в зручному наборі приборів для туризму. Складні прибори компактніші, завдяки чому займають мінімум місця і забезпечують максимальну функціональність. Окремі виделка, ложка і ніж менш вибагливі в догляді, оскільки їжа не потрапляє всередину конструкції та їх легше мити. Тут вже питання ваших уподобань, адже всі столові прибори, представлені на сайті магазину Gorgany, виготовляються з високоякісних матеріалів, є міцними та довговічними.
 

Де купити туристичний посуд

Звернувши увагу на всі вищеперераховані нюанси при виборі посуду для туризму, ви без зусиль оберете саме те, що вам потрібно. Вигідно придбати посуд для пікніка, якісні та надійні набори туристичного посуду, а також різне спорядження та одяг для туризму можна в інтернет-магазині Gorgany.
 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2022