Чайники

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 23

Сортувати у порядку зменшення
 1. Чайник Sea to Summit X-Pot Kettle 1,3 л
  Чайник Sea to Summit X-Pot Kettle 1,3 л
  Від 1 716 грн
 2. Чайник Fire Maple FMC-XT2 1,5 л (з теплообмінником)
  Чайник Fire Maple FMC-XT2 1,5 л (з теплообмінником)
  Від 1 165 грн
 3. Чайник Fire Maple FMC-XT1 0,8 л (з теплообмінником)
  Чайник Fire Maple FMC-XT1 0,8 л (з теплообмінником)
  Від 1 025 грн
на сторінці

Туристичні чайники — необхідність чи надлишок у поході

Збори в похід можуть завдати багато клопоту мандрівникам-початківцям, адже для комфортного відпочинку їм доводиться купувати чи орендувати купу необхідних речей — починаючи від спеціального спорядження, особистої екіпіровки до інструментів та посуду. Проте, навіть досвідчені мандрівники часто-густо стикаються з необхідністю поповнити чи оновити спорядження. У колах ентузіастів та аматорів до сьогодні точаться суперечки стосовно мінімального набору необхідних речей. Великим каменем спотикання, зокрема, стали туристичні чайники.

Якщо ви плануєте відправитись у тривалу подорож на кілька днів зі зміною місця стоянки, пішими переходами, вам слід уважно підходити до питання комплектування свого багажу, адже у піших, велосипедних походах нести все спорядження доведеться на собі. Проте це далеко не привід відмовлятися від найнеобхіднішого. З практичної точки зору туристичний чайник — чи не найважливіший посуд у поході. З його допомогою можно легко та швидко заварити ранішню каву, ароматний чай чи просто скип’ятити воду для страв швидкого приготування.

Якими бувають туристичні чайники

Найбільшою проблемою багатьох років поспіль для туристів ставало те, що похідні чайники були громіздкими та досить важкими. Саме це спонукало мандрівників відмовлятися від цього важливого посуду. Звісно, відсутність чайника не стане катастрофою, але поточного побутового клопоту точно додасть. Сучасні виробники туристичних аксесуарів вдало вирішили цю складну проблему. Крім того, що посуд стали виготовляти з надлегких матеріалів, деякі моделі можуть компактно складатися після використання, тому транспортування навіть на далекі відстані не викликає складнощів.

Туристичні чайники можуть відрізнятися за наступними критеріями:

 

 • матеріал виготовлення (нержавіюча сталь, алюмінієві сплави);
 • об’єм (0,5-0,99, 1-1,5 л);
 • власна вага (100-299, 300-499 г).

 

Деякі моделі додатково комплектуються радіаторами (теплообмінниками). Сучасні похідні чайники мають привабливий зовнішній вигляд, можуть мати найрізноманітніший колір, тож можуть задовольнити покупців як з експлуатаційної, так і з естетичної точки зору. В Україні купити якісний туристичний чайник з доставкою до всіх населених пунктів можно в інтернет-магазині компанії Gorgany або в одній з офлайн-філій, які розташовані в 11 містах країни.

Туристичні чайники — найкращі пропозиції на gorgany.com

Від якості та зручності туристичних аксесуарів багато в чому залежить комфорт мандрівки, задоволення від неї. Саме тому купувати їх слід лише в перевірених магазинах, які можуть гарантувати якість та безпечність свого товару. Компанія Gorgany існує на українському ринку з 2006 року. За цей час нам вдалося налагодити тісні партнерські стосунки з більшістю відомих світових виробників, тому їх продукція завжди є в наявності на нашому складі. Доставка проводиться не лише по всій території України, але і за кордон. По Києву, Одесі, Львову діє власна кур'єрська доставка з магазинів.

Якщо вам потрібні якісні сучасні туристичні аксесуари, виготовлені з безпечних екологічних матеріалів, рішення звернутися саме до нас буде точно правильним. Кожен туристичний чайник, представлений в каталозі сайту gorgany.com, відповідає світовим стандартам якості. Ми пропонуємо лише спеціалізовану продукцію, покликану зробити ваші мандрівки приємними та комфортними. На всі товари розповсюджується гарантія мінімум на 12 місяців (на деякі позиції — від 2 до 5 років). Наші ціни дуже демократичні, тому кожен точно зможе придбати все необхідне для туризму.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023