Фляги Вага: 100 - 299 г, Бренд: Dynafit, Бренд: Sea to Summit, Колір: Жовтий

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 1

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Фляга Sea to Summit Stainless Steel Bottle 550 ml
  Фляга Sea to Summit Stainless Steel Bottle 550 ml
  Від 462 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 1

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Туристичні фляги

Кожен аксесуар для туризму має підбиратися з огляду на його функціональність та практичність. Це проста істина, яка дозволяє компактно спакувати все необхідне і при цьому не перевантажити рюкзак, який доведеться пуд час походу весь час нести на плечах. Саме перевантаження поклажі та завеликий розмір аксесуарів призводить до того, що туристи вимушені залишити вдома необхідні речі. Звісно, частина з них не відіграє надважливої ролі, але існують і такі аксесуари.без яких подорож перетвориться на справжнісінький фільм жаху.

Декому може це здатися дивним, але жоден досвідчений мандрівник ніколи не відправиться навіть у найкоротшу подорож без якісної туристичної фляги. Цей аксесуар дуже функціональний — він може використовуватися не лише в поході, але і на прогулянці, під час катання на велосипеді, пробіжки і інших видів спортивної активності. Тож до вибору туристичної фляги слід поставитися серйозно і виважено. У разі правильного вибору вона дозволить без зайвих складнощів втамовувати спрагу будь-де та підтримувати оптимальний водний баланс.

Фляга туристична — особливості та різновиди

Фляга — це аксесуар, який відомий людству з давніх давен. Ще славетні корсари подорожували морями виключно з особистими виробами у шкіряних чохлах. Вони пристосувалися до поясу. Форма була стандартною — овальною з плоскими боківницями. Вона була продиктована особливостями використання. З часом асортимент фляг значно урізноманітнився і сьогодні на ринку можно без вагань знайти аксесуар, який задовольнить практичні потреби та буде відповідати індивідуальним естетичним вподобанням. Проте зовнішній вигляд — це останнє, на що слід звертати увагу.

В Україні купити якісну сучасну туристичну флягу всі бажаючі можуть в нашому інтернет-магазині Gorgany. Аксесуар можно вибрати за наступними параметрами:

 

 • місткість;
 • власна вага;
 • форма;
 • матеріал виготовлення;
 • наявність чи відсутність кріплень;
 • декор.

 

Найменший об'єм туристичної фляги — 500 мл. Але такі моделі слід обирати в тому випадку, коли планується подорож з короткими пішими переходами. Такої кількості води замало, щоб втамувати спрагу дорослої людини під час подолання довгого складного маршруту. Оптимальним вибором буде модель місткістю не менше 1000 мл. Також у продажу є фляги місткістю 1,5, 2 літри. Вибір завжди слід основувати на індивідуальних потребах і вподобаннях.

Якісні туристичні фляги у каталозі gorgany.com

Крім того, що туристична фляга має бути достатнього об'єму для задоволення потреб у воді, важливим параметром є її власна вага та форма. Сучасні моделі виготовляються з інноваційних матеріалів, тому, зазвичай, дуже легкі. Таким чином, турист додає до екіпірування лише вагу безпосередньо води, що налита всередину. При цьому фляги відрізняються високою міцністю, стійкістю до різноманітних механічних пошкоджень, падіння. Це дуже важливо в умовах дикої природи, де на кожному кроці підстерігають несподіванки.

На сайті gorgany.com ви завжди можете знайти привабливі сучасні моделі туристичних фляг та замовити їх з доставкою по Україні, за кордон. Ми співпрацюємо з кращими світовими виробниками, тому завжди готові гарантувати високу якість кожної одиниці товару. За необхідності, наші компетентні менеджери допоможуть підібрати найкращий варіант в залежності від локації походу, його тривалості, інших визначальних факторів. Ми пропонуємо своїм клієнтам спеціалізовану туристичну, спортивну продукцію, яка розрахована на активне використання в складних умовах, тож неприємні сюрпризи зводяться до мінімуму.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2022