Горнятка

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 28

Сортувати у порядку зменшення
 1. Чашка Sea to Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Sea to Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug
  Від 738 грн
 2. Стакан Fire Maple Antarcti Cup (2 шт.)
  Рейтинг:
  100%
  Стакан Fire Maple Antarcti Cup (2 шт.)
  Від 345 грн
 3. Чашка Picture Organic Sherman (2021)
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Picture Organic Sherman (2021)
  Від 675 грн
Сторінка
на сторінці

Туристичні горнятка

Посуд для туризму — це особлива категорія товарів першої необхідності при підготовці до подорожі на природу. На щастя для сучасних мандрівників, більше немає необхідності обтяжувати себе класичним кухонним приладдям, яке важко і незручно транспортувати на великі відстані. Особливо якщо мова йде про пішохідну подорож. Для зручності та комфорту туристів виробники спорядження потурбувалися також і про спеціальний посуд, мандрувати з яким — одне задоволення. Тож не варто економити на покупці спеціалізованих туристичних горняток та котелків — таке капіталовкладення однозначно обгрунтоване.

Спеціальне горнятко туристичне — це сучасна зручна альтернатива емальованим кружкам різного об'єму, які довгий час були єдиним доступним для подорожі варіантом. Незважаючи на те, що вони відзначалися широкою функціональністю, говорити про зручність та безпеку використання не доводилося. Сьогодні ця проблема вирішена і ринок наповнений безліччю найрізноманітніших моделей з різних матеріалів. Вони суттєво відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і за експлуатаційними характеристиками.

Купити горнятко у місті Львів — найкращі пропозиції від компанії Gorgany

Обираючи туристичне горнятко, важливо звертати увагу не лише на його форму та зовнішній вигляд. Це, звісно, важливо, але не вирішально в умовах подорожі. Найважливіша практична характеристика — матеріал виготовлення. Саме від нього залежить функціональність виробу, довгостроковість його служби та зручність у використанні. Сьогодні на ринку можно знайти моделі туристичних горняток з наступних матеріалів:

 

 • титан — легкі, багатофункціональні, довговічні, але з високою ціною у порівнянні з іншими варіантами;
 • харчова нержавіюча сталь — моделі відрізняються міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, перепадів температур, впливу прямого вогню, корозії;
 • силікон — хімічно інертні м'які моделі, які легко приймають компактну форму для транспортування, дозволяють пити гарячі напої, не обпікаючи руки;
 • харчовий нейлон — легкі безпечні інертні вироби, з яких можно вживати гарячі і холодні напої, але неможливо використовувати для підігрівання рідини на вогнищі чи горілці;
 • алюміній — вироби з нього зустрічаються досить рідко, відрізняються легкістю та практичністю, але через м'якість матеріалу не відрізняються стійкістю до деформації через удари чи падіння.

 

Окрему групу складають термо-горнятка, які здатні зберігати температуру рідини. Купити туристичне горнятко з бажаного матеріалу за доступною ціною можно в інтернет-магазині компанії Gorgany.

Горнятка з доставкою у Львів, Київ, Одесу— купити онлайн за прийнятною ціною на сайті gorgany.com

Кожен матеріал виготовлення горняток туристичних має свої переваги та недоліки. Щоб обрати свій ідеальний виріб, варто взяти до уваги особливості, за яких вони будуть використовуватися. Якщо планується тривала подорож чи довгий відпочинок з наметами, краще надати перевагу моделям з харчової нержавіючої сталі, титану, алюмінію. У них можно підігріти воду, інші рідини чи навіть їжу, розтопити сніг. Якщо мова йде про денний пікнік у передмісті, слід придбати нейлонову чи силіконову модель.

На сайті gorgany.com туристи та спортсмени можуть знайти якісні сучасні похідні горнятка на всі випадки життя. У наявності є статичні, складні моделі. Також можна замовити вироби з герметичною кришкою. Вони будуть особливо актуальними на прогулянках з дітьми. Швидка доставка виконується в усі населені пункти України, а також за кордон. Всі вироби якісні і сертифіковані, адже компанія Gorgany співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Оплатити замовлення можно будь-яким зручним способом.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024