Горнятка

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 64

Сортувати у порядку зменшення
 1. Чашка Sea To Summit X-Mug -30%
  Рейтинг:
  100%
  Чашка Sea To Summit X-Mug
  Від 344 грн Regular Price 492 грн
 2. Чашка Sea to Summit Delta InsulMug -30%
  Рейтинг:
  100%
  Чашка Sea to Summit Delta InsulMug
  Від 459 грн Regular Price 656 грн
 3. Чашка Sea to Summit Passage Insulated Mug
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Sea to Summit Passage Insulated Mug
  Від 574 грн
 4. Чашка Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Sea to Summit Frontier UL Collapsible Cup
  Від 533 грн
 5. Чашка Sea to Summit Passage Cup
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Sea to Summit Passage Cup
  Від 410 грн
 6. Чашка Wildo Fold-A-Cup Green
  Рейтинг:
  94%
  Чашка Wildo Fold-A-Cup Green
  Від 176 грн
 7. Чашка Wildo Fold-A-Cup Big
  Рейтинг:
  100%
  Чашка Wildo Fold-A-Cup Big
  Від 261 грн
 8. Чашка Sea To Summit X-Cup -30%
  Рейтинг:
  100%
  Чашка Sea To Summit X-Cup
  Від 258 грн Regular Price 369 грн
 9. Чашка Lifeventure Ellipse Mug
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Lifeventure Ellipse Mug
  Від 252 грн
 10. Чашка Sea to Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Sea to Summit Detour Stainless Steel Collapsible Mug
  Від 738 грн
 11. Чашка Travel Extremе 200 мл
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Travel Extremе 200 мл
  Від 155 грн
 12. Чашка Lifeventure Silicone Ellipse FlexiMug
  Рейтинг:
  0%
  Чашка Lifeventure Silicone Ellipse FlexiMug
  Від 378 грн
 13. Стакан Fire Maple Antarcti Cup (2 шт.)
  Рейтинг:
  100%
  Стакан Fire Maple Antarcti Cup (2 шт.)
  Від 345 грн
на сторінці

Туристичні горнятка

Посуд для туризму — це особлива категорія товарів першої необхідності при підготовці до подорожі на природу. На щастя для сучасних мандрівників, більше немає необхідності обтяжувати себе класичним кухонним приладдям, яке важко і незручно транспортувати на великі відстані. Особливо якщо мова йде про пішохідну подорож. Для зручності та комфорту туристів виробники спорядження потурбувалися також і про спеціальний посуд, мандрувати з яким — одне задоволення. Тож не варто економити на покупці спеціалізованих туристичних горняток та котелків — таке капіталовкладення однозначно обгрунтоване.

Спеціальне горнятко туристичне — це сучасна зручна альтернатива емальованим кружкам різного об'єму, які довгий час були єдиним доступним для подорожі варіантом. Незважаючи на те, що вони відзначалися широкою функціональністю, говорити про зручність та безпеку використання не доводилося. Сьогодні ця проблема вирішена і ринок наповнений безліччю найрізноманітніших моделей з різних матеріалів. Вони суттєво відрізняються як за зовнішнім виглядом, так і за експлуатаційними характеристиками.

Купити горнятко у місті Львів — найкращі пропозиції від компанії Gorgany

Обираючи туристичне горнятко, важливо звертати увагу не лише на його форму та зовнішній вигляд. Це, звісно, важливо, але не вирішально в умовах подорожі. Найважливіша практична характеристика — матеріал виготовлення. Саме від нього залежить функціональність виробу, довгостроковість його служби та зручність у використанні. Сьогодні на ринку можно знайти моделі туристичних горняток з наступних матеріалів:

 

 • титан — легкі, багатофункціональні, довговічні, але з високою ціною у порівнянні з іншими варіантами;
 • харчова нержавіюча сталь — моделі відрізняються міцністю, стійкістю до механічних пошкоджень, перепадів температур, впливу прямого вогню, корозії;
 • силікон — хімічно інертні м'які моделі, які легко приймають компактну форму для транспортування, дозволяють пити гарячі напої, не обпікаючи руки;
 • харчовий нейлон — легкі безпечні інертні вироби, з яких можно вживати гарячі і холодні напої, але неможливо використовувати для підігрівання рідини на вогнищі чи горілці;
 • алюміній — вироби з нього зустрічаються досить рідко, відрізняються легкістю та практичністю, але через м'якість матеріалу не відрізняються стійкістю до деформації через удари чи падіння.

 

Окрему групу складають термо-горнятка, які здатні зберігати температуру рідини. Купити туристичне горнятко з бажаного матеріалу за доступною ціною можно в інтернет-магазині компанії Gorgany.

Горнятка з доставкою у Львів, Київ, Одесу— купити онлайн за прийнятною ціною на сайті gorgany.com

Кожен матеріал виготовлення горняток туристичних має свої переваги та недоліки. Щоб обрати свій ідеальний виріб, варто взяти до уваги особливості, за яких вони будуть використовуватися. Якщо планується тривала подорож чи довгий відпочинок з наметами, краще надати перевагу моделям з харчової нержавіючої сталі, титану, алюмінію. У них можно підігріти воду, інші рідини чи навіть їжу, розтопити сніг. Якщо мова йде про денний пікнік у передмісті, слід придбати нейлонову чи силіконову модель.

На сайті gorgany.com туристи та спортсмени можуть знайти якісні сучасні похідні горнятка на всі випадки життя. У наявності є статичні, складні моделі. Також можна замовити вироби з герметичною кришкою. Вони будуть особливо актуальними на прогулянках з дітьми. Швидка доставка виконується в усі населені пункти України, а також за кордон. Всі вироби якісні і сертифіковані, адже компанія Gorgany співпрацює лише з перевіреними постачальниками. Оплатити замовлення можно будь-яким зручним способом.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2024