Ємності для води Вага: 100 - 299 г, Бренд: Dynafit, Бренд: Sea to Summit

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 4

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 4

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Туристичні ємності для води

Що перш за все треба взяти з собою у подорож? Звісно, воду та перекус. На жаль, людина постійно потребує води та їжі — це виступає своєрідним біологічним паливом для організму. Отримана енергія, поживні речовини дозволяють активно продовжувати нормальну життєдіяльність. В умовах дому чи на роботі ми у будь-яку хвилину можемо попити води чи перекусити, а от за межами цивілізованого світу це стає набагато складніше. Тож, плануючи пішу подорож до лісу, річки, в гори з одним чи кількома привалами, слід обов'язково подумати про необхідність забезпечення себе, інших подорожуючих достатньою кількістю питної води.

Туристичні фляги, невеликі пляшки — це те, чим має бути оснащений кожен мандрівник. Але вони, зазвичай, мають невелику ємність (максимум д 2 л), тому очевидно, що цієї кількості чистої питної води недостатньо. Відповідно, спеціалізовані туристичні ємності для води мають бути куплені в першу чергу. Практика показує, а професіонали підтверджують, що не слід намагатися замінити спеціалізований виріб побутовим аналогом (пластиковою бочною, каністрою та ін.). Це зовсім незручно і мало функціонально.

Каністра для води туристична — особливості вибору

На сучасному етапі подорожувати з наметами стало значно легше і простіше — мандрівники мають змогу скористатися новітніми розробками в напрямку, які покликані звести до мінімуму можливі складнощі. Зручний одяг, якісна екіпіровка, легкі міні-набори інструментів — все це робить подорожі дійсно приємними та комфортними. Це ж стосується і ємностей для води. Туристам більше не треба волокти з собою величезні незручні каністри з жорсткого пластику, які мають величезну власну вагу, не здатні протистояти механічним пошкодженням, ударному навантаженню. На жаль, запобігти цьому неможливо навіть при дуже акуратному поводженні.

Туристична ємність для води з ударостійкого м’якого пластику — ось що може вирішити весь комплекс проблем з транспортуванням та забезпечити мандрівників достатньою кількістю питної води на довгий проміжок часу. Такі вироби мають ряд суттєвих переваг:

 

  • мінімальна власна вага;
  • можливість компактно скласти після використання;
  • відсутність неприємного запаху;
  • зручність у використанні.

 

Купити м'яку ємність для води туристичну різного об'єму (від 15 л) можно в інтернет-магазині компанії Gorgany. Ми любимо нашу природу, піклуємося про неї, тому пропонуємо екологічно чисті товари, виготовлені з безпечних нетоксичних матеріалів. Доставка проводиться по всій території України і за кордон.

Найширший асортимент туристичних ємностей для води на сайті gorgany.com

Піші та велосипедні подорожі по живописним куточкам нашої країни стають популярнішими щороку. Це той неймовірний вид відпочинку і задоволення, який може дозволити собі абсолютно кожен. Щоб на короткому привалі заварити ароматний чай, зранку зробити ароматну каву, приготувати сніданок, обід, вечерю, слід заздалегідь подумати про необхідність запастися достатньою кількістю чистої питної води. Саме для цього і треба купити туристичну каністру в інтернет-магазині компанії Gorgany.

На сайті gorgany.com представлений широкий асортимент товарів даної категорії від найкращих світових виробників. Сучасний м'який пластик, який використовується для виготовлення ємностей, прекрасно переносить ударне навантаження, стійкий до дрібних металевих пошкоджень, впливу ультрафіолетового випромінювання. Після походу її можно скласти для компактного зберігання. Товари відомих брендів відрізняються великим експлуатаційним строком, тому гарантовано прослушать своїм власникам не один сезон.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2022