Ложки та виделки Вага: Менше 20 г, Бренд: Dynafit, Бренд: Sea to Summit

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 6

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Ложка Sea To Summit Delta Spoon
  Ложка Sea To Summit Delta Spoon
  Від 158 грн
 2. Ложко-виделка Sea to Summit Delta Spork
  Ложко-виделка Sea to Summit Delta Spork
  Від 126 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 6

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Туристичні товари (ложка, вилка, ніж)

Походи в ліс, до річок і озер, в гори — це прекрасний спосіб відволіктися від повсякденних клопотів, проблем на роботі та насолодитися єднанням з природою. Споглядання одвічного спокою та величі природи приводить до рівноваги внутрішній світ і викликає нестримне бажання єднання з прекрасним оточуючим світом. Проте цивілізація не може відпустити людину зовсім навіть на значному віддаленні від населених пунктів. Тож для комфортної подорожі слід заздалегідь продумати та придбати все для неї необхідне — від одягу та намету до столових приборів.

Сьогодні купити туристичний набір (вилка, ложка, ніж) можно в будь-якому спеціалізованому інтернет-магазині туристичних товарів. Проте слід розуміти, що далеко не всі пропозиції варті уваги. Деякі, на перший погляд, креативні рішення виявляються зовсім незручними на практиці або псуються після першого застосування через незадовільну якість. Комплексний підхід до вибору з порівнянням основних експлуатаційних характеристик — лише він допоможе обрати дійсно вдалий варіант для активного туризму, який прослужить господарям не один сезон.

Ложка, виделка для походу — яким критеріям вони мають відповідати

Щоб мати змогу комфортно та акуратно приймати їжу навіть в умовах дикої природи, туристам важливо мати у своєму рюкзаці спеціальні столові прибори. Брати у подорож класичні кухонні ложки, ножі, виделки — не найкраще рішення. Вони завеликі, мають значну вагу, а щоб компактно їх скласти, доведеться сильно постаратися. Тож економія на спеціалізованих туристичних столових приборах невиправдана. Це не піде на користь комфортності подорожі. Сьогодні купити ложку, інші столові прибори для походів можно з наступних матеріалів:

 

 • ацеталь;
 • харчова нержавіюча сталь;
 • алюміній;
 • жаротривка пластмаса;
 • силікон;
 • карбон;
 • армований нейлон.

 

Ложки, вилки кожного різновиду мають свої переваги та недоліки, тому робити вибір слід з урахуванням експлуатаційних умов та частоти використання. Столові прибори можуть являти собою окремі елементи чи комбінацію — ложки з виделкою, виделки з ножем. Такі варіанти дійсно зручні і практичні, так як дозволяють зменшити кількість необхідних у поході речей. Замовити якісні набори туристичних ложок, вилок, ножів можно на нашому сайті gorgany.com. Доставка здійснюється по всій території України і за кордон.

Набори столових приборів для туризму з доставкою по Україні

Зручність використання та компактність — це не єдині критерії, за якими слід обирати столові прибори для походу. Вони мають бути безпечними у використанні, хімічно інертними. Безпечні нетоксичні матеріали, які не вступають у контакт з їжею, не виділяють шкідливих компонентів при контакті з гарячими стравами. На жаль, деякі види пластику та силікону не відповідають даним характеристикам, тому їх використання допустиме лише в тому варіанті, коли вживається холодна їжа. У туристичному поході це не дуже зручно, тож краще розглянути інший варіант.

Купити туристичну складну ложку та вилку (“Трамп”, інших відомих виробників) можно в нашому інтернет-магазині для туристів та спортсменів Gorgany. Наш асортимент складається виключно з високоякісної продукції від відомих виробників, сертифіковані за міжнародними стандартами. Доставка замовлень, оформлених на сайті gorgany.com, здійснюється по всій території країни та за кордон. За необхідності, наші компетентні консультанти допоможуть з вибором підходящого набору туристичних столових приборів в залежності від мети покупки.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2022