Овочечистки

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 9

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Овочечистка серейторна Victorinox 7.6079.9
    Овочечистка серейторна Victorinox 7.6079.9
    Від 292 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 9

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Овочечистки ручні

Незважаючи на те, що на дворі 21 століття, ручний кухонний інструмент продовжує користуватися такою ж популярністю, як і на момент свого винайдення. Сучасні побутові кулінарні електроприлади, звісно, значно полегшили життя господаркам, але в кухонній шухлядці кожного дому точно можно знайти прості функціональні ручні прилади. Один з них — компактні овочечистки. Вони кілька десятиліть тому прийшли на заміну кухонним ножам і з того часу не втрачають затребуваності на світовому ринку. До того ж, їх зручно брати з собою в туристичні походи, на відпочинок на природі.

Класична овочечистка ручна має вкрай просту конструкцію. Вона складається з невеликої ручки, корпусу-тримача та рухомого або статичного невеликого леза. Останнє може бути прямим скошеним чи фігурним. Остання модифікація дозволяє зробити на поверхні овочів цікаві візерунки. Користуватися такими інструментами просто, зручно, тому їх варто придбати для домашнього використання або у якості додаткового функціонального аксесуару у поході. Варто зазначити, що чищення овочів виходить дуже економним, адже шкірочку вдається зробити максимально тоненькою.

Яку можно купити овочечистку ручну?

Зважаючи на те, що даний різновид ручного кухонного інструменту користується стабільно високим попитом, виробники докладають зусилля для вдосконалення його конструкції, щоб зробити використання ще більш комфортним та приємним. Зокрема мова йде про форму ручки. Вона, зазвичай, ергономічна. її конструкція розробляється з урахуванням анатомічних особливостей долоні, тому в руку інструмент лягає зручно. Навіть при довготривалому використанні втома відчувається значно менше. Невелика вага виробу — його додаткова важлива перевага.

В Україні купити ручні овочечистки з доставкою до будь-якого населеного пункту пропонує всім бажаючим інтернет-магазин компанії Gorgany. У каталозі сайту представлені наступні різновиди ручних овочечисток:

 

  • горизонтальні — зручна у використанні при чищенні овочів, фруктів круглої та овальної форми (яблука, груші, картопля, буряк, редька та ін.);
  • вертикальні — найкраще підходить для швидкого та якісного очищення овочів, фруктів продовгуватої форми (цукіні, огірки, морква, баклажани і т.д.).

 

На кухні не завадить ати обидва варіанти виробу. Це зробить процес підготовки продуктів для приготування їжі набагато простішим, легшим, швидшим.

Ручна овочечистка — ціна

На ринку України широко представлені овочечистки різної цінової категорії. Вартість, здебільшого, залежить від матеріалу виготовлення ручки та леза. Останнє може бути керамічним або виготовленим нержавіючої сталі. Керамічні леза довго залишаються гарно загостреними навіть за умови активного використання. Леза з нержавіючої сталі мають, зазвичай, двостороннє загострення. Це дає змогу очищати овочі та фрукти у двох напрямках — згори вниз і навпаки. У якості матеріалу виготовлення ручок найчастіше використовуються сучасні легкі та зносостійкі матеріали групи термопластів.

Додатково на ручку овочечистки можуть бути інтегровані накладки з матеріалу, який попереджає ковзання. Це робить процес чищення комфортним та безпечним навіть за умови того, що руки мокрі або кухар працює в рукавичках. Ручні овочечистки набагато безпечніші за ножі, тож ними може користуватися під наглядом дорослих навіть дитина. В туристичному поході за допомогою цього простого та функціонального інструменту можно з мінімальними затратами часу приготувати смачну гарячу вечерю, нарізати салат та виконати інші необхідні дії. Найвигідніша ціна на ручні овочечистки високої якості на нашому сайті gorgany.com.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023