Рюкзаки тактичні

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 11

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Рюкзак Kelty Tactical Redwing 30 [monobank] partial payment
  Рюкзак Kelty Tactical Redwing 30
  Від 6 300 грн
 2. Рюкзак Kelty Redwing 50 [monobank] partial payment
  Рюкзак Kelty Redwing 50
  Від 7 980 грн
 3. Рюкзак Source Patrol 35L [monobank] partial payment
  Рюкзак Source Patrol 35L
  Від 13 868 грн
 4. Рюкзак Camo Caiman 35L (PL 500D) 20%
  Рюкзак Camo Caiman 35L (PL 500D)
  Від 1 996 грн Regular Price 2 495 грн
 5. Рюкзак Camo Cargo 32L mtc
  Рюкзак Camo Cargo 32L mtc
  Від 1 915 грн
 6. Рюкзак Slumberjack Carbine 40 20% [monobank] partial payment
  Рюкзак Slumberjack Carbine 40
  Від 8 064 грн Regular Price 10 080 грн
 7. Рюкзак Camo Assault 25л
  Рюкзак Camo Assault 25л
  Від 1 875 грн
 8. Рюкзак Slumberjack Hone 34 20% [monobank] partial payment
  Рюкзак Slumberjack Hone 34
  Від 6 686 грн Regular Price 8 358 грн
 9. Рюкзак Travel Extreme Kiborg 100
  Рюкзак Travel Extreme Kiborg 100
  Від 2 970 грн
 10. Рюкзак Camo Humi 9.5L
  Рюкзак Camo Humi 9.5L
  Від 1 625 грн
 11. Рюкзак Camo Caiman 35L
  Рюкзак Camo Caiman 35L
  Від 2 495 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 11

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Наплічник для служби та війни


Тактичний рюкзак відрізняється від туристичного не тільки зовнішнім виглядом та кольором, а передусім функціоналом та використаними тканинами. У тактичний рюкзаках не застосовуються такі тканини як 10D nylon, натомість бачимо що використовується балістична тканина. А ознакою якості та доброю службою називають матеріал Cordura. Зносостійкість, місткість та можливість прикріпити ззовні ще підсумки – ось ті особливості тактичного рюкзака.

На рюкзаках тактичних військових  відсутні яскраві елементи, малюнки тощо. Рюкзак повинен зливатися з місцевістю. Також особливість у літражі. Мінімум 25 л., а максимум 100 л. Залежить від потреб та умов застосування. У Gorgany є як тактичний рюкзак 40 л., так і інших літражів. Рекомендують шукати рюкзак з з алюмінієвою рамою. 

Всі ремені та лямки мають регулюватися, так само як і висота спинки. Якщо поясний ремінь рюкзака, широкий та зручний, отже варто брати. Саме це і допоможе розвантажити плечі і спину під час виконання завдань. А як мінімум, не завдасть травм. Так само як і при купівлі трекінгового рюкзака – спробуйте, за можливості, завантажити наплічник спорядженням. Так ти зрозумієш, підходить він під твої потреби та задачі, чи ні.

Основні функції тактичного рюкзака


Правильна організація спорядження у тактичного рюкзака дуже важлива. Від цього залежить твій комфорт, а відтак і як успішно ти виконаєш завдання. Є кілька особливостей, стандартів, для будь-якого якісного тактичного рюкзака:

- Місткий основний відсік зберігання
- Зовнішні кишені на блискавці
- Посилені лямки та стропи
- Система MOLLE. Скорочення від “Модульне полегшене розвантажувальне спорядження”. Це система з’єднання та компонування спорядження між собою, що використовується сучасними збройними силами НАТО, насамперед армією США.
- Внутрішні відділення та кишені.
- Водовідштовхувальне покриття
- Зовнішні компресійні ремені
- Внутрішнє відділення для питної системи

Як правильно спакувати тактичний рюкзак

Для цілодобового використання тактичного рюкзака слід ретельно усе продумати. Пропонують використовувати схему “піраміди”. Покласти важкі предмети знизу, предмети середньої ваги посередині та легкі предмети зверху. Ця конфігурація найкраща для спини і, як правило, найпростіша в носінні, особливо якщо попереду довгий рейд. Проте зауваж, що усе необхідне повинно бути в легкій доступності. Ти не повинен гаяти час на пошук необхідного.

Для цього і використовуються зовнішні відділення тактичного рюкзака або система MOLLE. Підсумки для предметів, до яких вам потрібно часто та легко отримувати доступ, наприклад, ліхтарики, тактичний ніж або мультитул, радіостанції та аптечка.

Що пропонують Gorgany


У нашому інтернет-магазині ти можеш обрати тактичний рюкзак 40 л, рюкзак тактичний ЗСУ тощо. У наявності є як бюджетні моделі, так і преміум-класу. Зручність вибору забезпечується завдяки простому інтерфейсу, а пошук спрощується можливістю використання практичних користувальницьких фільтрів.

Головною характеристикою будь-якого спорядження є надійність, а тактичних рюкзаків поготів. Саме тому важливо вибирати тільки якісні моделі відомих виробників, не намагаючись заощадити на покупці. Адже від якості спорядження залежить усе подальша діяльність. Технологічні, функціональні, якісні тактичні рюкзаки – це не тільки комфорт, але і безпека. Тому обираючи спорядження, не цурайся дізнатися більше інформації та порівняти. Наші консультанти разом з тобою допоможуть обрати тактичний рюкзак для поставлених задач. Тож гайда шукати рюкзак тактичний у Львові, або у іншому фізичному магазині Gorgany.Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023