Снігоступи

Фільтри
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 1

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
  1. Снігоступи м`які Fram P.F.P
    Снігоступи м`які Fram P.F.P
    Від 1 297 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 1

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Снігоступи сміливо можна назвати усюдиходами. З їх допомогою можна пройти практично скрізь і головне, що майже завжди по прямій. Непрохідні в літній час озера, болота і річки, зимою зручно використовувати для пересування. За допомогою таких нехитрих пристосувань можна зручно і легко пересуватися по снігу. Від розміру моделі залежить, наскільки добре можна буде утримуватися на снігу, відповідно, чим більша її площа, тим менше ви будете провалюватися.

Використовувати снігоступи можна як для розваг, так і для справи. Подорож по зимовому лісі без них стане справжнім випробуванням. Випадково забувши вдома ці практичні аксесуари, про прогулянку, яка передбачалася як приємне і цікаве проведення часу, доведеться забути і обмежитися спогляданням околиць власного двору чи сусідніх районів міста. Крім того, вони є незамінним пристосуванням для використання взимку в повсякденному житті. У заміському будинку або на дачі навіть настільки проста подорож, як подолання відстані до воріт, сусідів або лазні без них буде неймовірно складною.

Якщо простими словами охарактеризувати їх конструкцію, то потрібно сказати, що вони складаються з "ракетки" (її для зручності будемо називати "декою") і елемента, за допомогою якого вона закріплюється на нозі, простіше кажучи, кріплення. Купити снігоступи можна двох різних типів, які між собою відрізняються по конструкції деки. Перший тип має жорстку деку з пластику. До другого типу відносяться моделі з алюмінієвою рамкою, на яку натягнута тканина, частіше за все, з ПВХ.

Варіанти з жорсткою декою вибирають для себе люди, які відправляються в подорож в гори, оскільки там часто доводитися йти не тільки по пухнастому розсипчастому снігу, а також по льоду, вітрових застругах, ділянках фірна. Що стосується моделей з рамною конструкцією, то їм віддають перевагу любителі прогулянок по лісу. Тут сніг переважно пухнастий, а якщо зустрічається щільний, то тільки внаслідок того, що по ньому проїхав снігохід або він підтанув.

Наш магазин Gorgany пропонує вам купити снігоступи від однієї з найвідоміших світових фірм Salewa. Моделі з лінійки компанії відрізняються високою якістю, зручністю і ергономічністю. Вони стануть надійними супутниками в будь-якій подорожі.

Перше, на що слід звертати увагу при виборі цього практичного аксесуара - це їх площа, і тільки потім можна цікавитися цінами снігоступів. Закони фізики ніхто не відміняв, тому природно, що чим більше їх площа, тим важче вам буде провалюватися в сніг. Але сучасні компанії, що займаються їх виробництвом, намагаються дотримуватися загального алгоритму, який дозволяє зробити їх максимально ергономічними. Виходячи з цього, ширина снігоступів у різних виробників знаходиться в межах 20-23 см. Моделі з більшою шириною вибирати слід тільки виходячи з особистих переваг, тому що в такому випадку, найчастіше, доводиться йти, широко розставляючи ноги. Моделі ж з більшою довжиною просто можуть не влізти в рюкзак.

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2021