Бівачні мішки

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 6

Сортувати у порядку зменшення
  1. Бівачний мішок Salewa PTX Bivibag II
    Бівачний мішок Salewa PTX Bivibag II
    Від 6 790 грн
  2. Бівачний мішок Salewa PTX Bivibag I
    Бівачний мішок Salewa PTX Bivibag I
    Від 5 490 грн
  3. Бівачний мішок Trekmates Emergency Bivi
    Бівачний мішок Trekmates Emergency Bivi
    Від 685 грн
  4. Бівачний мішок Fram (з мембраною)
    Бівачний мішок Fram (з мембраною)
    Від 2 649 грн
на сторінці

Бівачний мішок: чому варто купити?

Всі туристи відзначають, що бівачний мішок – дуже корисне надбання, в короткому поході здатен замінити намет. Клопотів із ним набагато менше, фактично це той самий спальний мішок, тільки більш удосконалений. Його ще називають біві або бівазаком, за теплої погоди дає можливість переночувати з комфортом на природі, від відкритим небом. Сучасні виробники випускають моделі на будь-який зріст та обсяг, так що вибрати оптимальний варіант для своїх потреб не складає проблем.

Особливості бівачного мішка

Туристи відзначають, що ночувати в біві набагато тепліше, ніж у наметі, крім того, він не потребує багато місця, клопотів із встановленням та фіксуванням, як намет. А головне – досить легкий і не потребує багато місця в рюкзаку, залишаючи простір для інших речей.

Раніше біві шили з водонепроникного нейлонового чохла, зараз же їх виробляють із двох прошарків тканини:

 

  • міцної похідної від нейлону тафети – для нижнього ярусу;
  • уретину, що гарантує водонепроникність – для верхнього ярусу.

 

Використовують також мембранні матеріали. Виходить тонкий, легкий, стійкий до вологи мішок із килимком, його ще називають табором без намету, такі вироби дуже популярні не тільки в альпіністів, а й у військових. Як захист, рекомендується для нескладних походів, виїздів на природу, мультиперегонів та рогейнів.

Переваги бівачних мішків

Такі моделі розроблялися, як спорядження для гірських експедицій та зимових походів для забезпечення додаткового прошарку захисту від води та холоду. Але згодом біві почали застосовувати й окремо від наметів. Втім, варто враховувати ще й конденсат всередині, через різницю температур його може бути багато, тому не рекомендується дихати в мішку, слід відкрити обличчя.

Має бівачний мішок й інші переваги:

 

  • вага – близько 500 грамів;
  • затишок – у мішку тепліше, ніж під ковдрою на килимку.

 

З таким прилистком туристу не треба брати додаткові речі, аби утеплитися на ніч. Якщо хочеться влаштуватися з більшим комфортом, варто придбати в комплекті ще й тент, тоді вітер чи дрібний дощ для обличчя будуть не страшні. Щоб забезпечити кращу вентиляцію, можна обрати модель із застібкою на всю довжину мішка, котру легко регулювати.

Багатий вибір моделей бівачних мішків від популярних брендів за помірну ціну

Оскільки такий мішок забезпечує ваш захист, варіант для походу варто обирати з найбільш надійних виробників. Саме такі вироби пропонує покупцям інтернет-магазин Gorgany, який спеціалізується на товарах для туристів: взуття, одяг, спорядження, харчування. Ціни дуже помірні, адже компанія співпрацює з виробниками без посередників. Якщо у вас виникають питання, завжди раді допомогти досвідчені консультанти.

Тут можна купити бівальні мішки різних кольорів та розмірів, свою продукцію представляють компанії Fjord Nansen, Trimm, Ortovox, які ретельно дбають про свою репутацію. Крім того, продаються й необхідні аксесуари: чохли та мішки для зберігання спальників, пледи, термоковдри. Оформити замовлення легко на сайті онлайн або завітати до магазинів Gorgany в реалі. Вони розташовані в Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі, Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, де не менш широкий вибір продукції, ніж у каталозі сайту.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023