Компресійні мішки

Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 19

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення
 1. Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack L
  Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack L
  Від 1 365 грн
 2. Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack M
  Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack M
  Від 1 209 грн
 3. Компресійніий мішок Tatonka Tight Bag L 30%
  Компресійніий мішок Tatonka Tight Bag L
  Від 773 грн Звичайна ціна 1 104 грн
 4. Компресійні стяжки Big Agnes Super Light Girdle
  Компресійні стяжки Big Agnes Super Light Girdle
  Від 865 грн
 5. Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack XS
  Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack XS
  Від 936 грн
 6. Компресійний мішок Travel Extreme L
  Компресійний мішок Travel Extreme L
  Від 280 грн
 7. Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack S
  Компресійний мішок Sea to Summit Ultra-Sil Compression Sack S
  Від 1 092 грн
 8. Компресійніий мішок Tatonka Tight Bag M 30%
  Компресійніий мішок Tatonka Tight Bag M
  Від 717 грн Звичайна ціна 1 024 грн
 9. Компресійний мішок Kelty Compression Stuff XL
  Компресійний мішок Kelty Compression Stuff XL
  Від 1 218 грн
 10. Компресійний мішок Travel Extreme M
  Компресійний мішок Travel Extreme M
  Від 240 грн
Відобразити як Таблиця Список

Всього товарів - 19

на сторінці
Сортувати у порядку зменшення

Компактне укладання речей та їхній надійний захист — компресійний мішок

Професійні туристи добре знають, що в рюкзаку завжди недостатньо місця, тому вони користуються спеціальними мішками. Ці вироби здатні зробити речі компактними. За допомогою компресійного мішка стискається одяг і спальні мішки. Таким чином, у рюкзаку з’являється вільний простір (від 30 до 40%).

Сьогодні можна купити компресійний мішок у Києві за вигідною вартістю і переконатися в тому, що цей пристрій вкрай необхідний для використання в туристичних походах. Спеціальний чохол дозволяє взяти із собою необхідне спорядження. Для виготовлення мішка виробники використовують міцні й зносостійкі матеріали. Найчастіше це нейлон.

Необхідність компресійних мішків для речей, спальника

Щойно почалися перші туристичні походи, виникла проблема укладання спеціального спорядження і речей. Сучасні виробники створили багатофункціональний компресійний мішок. Він представлений у вигляді чохла циліндричної форми, вздовж нього нашиті стропи високої міцності, присутні щілинні пряжки та утяжка в районі горловини. Щоб виготовити компресійний мішок для речей (спальників), використовують нейлон, а також сучасний матеріал ріп-стоп. Використовувати виріб досить просто, необхідно:

 • упакувати необхідні речі;
 • затягнути та стягнути ременями виріб;
 • стиснути до потрібної межі.

Конструкція є максимально простою, при цьому ефективною. Не докладаючи особливих зусиль, користувач може стиснути та зручно зафіксувати обсяг речей чи спальника. Деякі моделі мають посилені ручки, шнурки та затяжки. Для більш легкої упаковки одягу чохол всередині має спеціальне покриття. Купити можна найрізноманітніші моделі, вони розрізняються за розміром та кольоровою гамою.

Компресійні нейлонові мішки можуть мати специфічне плетіння, це необхідно для додавання більшої міцності матеріалу. Такі моделі оснащуються блискавками та стяжками з фастексами. Дуже популярні чохли з чотиристоронньою утяжкою із вологонепроникного матеріалу. Ці вироби служать довго і мають високу функціональність. Перед покупкою необхідно звернути увагу на різні моделі та порівняти їхні характеристики. Після цього можна робити вибір.

Де вигідно купити компресійний мішок у місті Київ?

Компанія Gorgany пропонує різноманітне туристичне спорядження за доступними цінами. Наш Інтернет-магазин здійснює доставку товарів до всіх регіонів України. Окрім інтернет-магазину, успішно функціонують офлайн-магазини в 11 містах України. Ми розпочали свою діяльність у 2006 році, і за час своєї роботи заробили гарну репутацію. Ми маємо власний туристичний бренд Turbat, продукція якого експортується до європейських країн. Наша мережа є офіційним представником понад 15 міжнародних брендів в Україні.

Купити компресійний мішок для спальника наш сайт пропонує за розумними цінами. Ми пропонуємо покупцям відмінні знижки на певні види товарів та гарні бонуси. Якщо товар з якихось причин не сподобався, його можна повернути протягом 30 днів із моменту покупки. Досвідчені фахівці нашої компанії з радістю готові провести безкоштовні консультації та допомогти у виборі товару. Ми цінуємо кожного клієнта та з кожним роком покращуємо сервіс. Для нас важливо, щоб нові клієнти стали незмінними.

"
Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023