Аксесуари

Ми не можемо знайти товари, які відповідають вибраному.

Аксесуари для туриста: що варто придбати в подорож?

Для кожного мандрівника необхідними є намет, казанок та спальник, однак, як свідчить практика, існує чимало й інших аксесуарів, на перший погляд, не обов’язкових, але й без них обійтися складно. Новачкам зазвичай важко зорієнтуватися, тому, насамперед, слід ознайомитися з особливостями таких речей, і добре зважити, наскільки вони потрібні у ваших мандрівках маршрутами.

Чохли для спальника: корисні та зручні

Спальний мішок або намет – обов’язкові атрибути кожного туриста, від їх якості та комфорту залежить, наскільки добрим буде відпочинок, чи матиме сили учасник походу швидко рухатися далі. Але, купуючи спальник, не всім спадає на думку, що варто також придбати таку річ, як чохол для нього. А, між тим, спеціальний захисний «щит» допомагає зберегти місце для відпочинку сухим та цілим.

Для виготовлення чохлів обирають матеріали:

 

  • міцні, легкі, найчастіше це нейлон або тафет;
  • з використанням надійної фурнітури;
  • з посиленням найбільш навантажених місць та швів.

 

Є моделі з відкидним верхом, вони набагато зручніші, бо тоді ремені не заплутуються. Також виробляють чохли із високоякісних сітчастих матеріалів, які можна використовувати і для сушіння або зберігання мокрих речей, доки з’явиться можливість їх привести до ладу. Застібками слугують шнури з фіксаторами або без них.

Термоковдра та інші корисні речі

Звісно, чохол – далеко не головний аксесуар, хоча й необхідний. До переліку таких речей варто додати й мішок для зберігання спальника, до нього можна покласти також одяг. Або – м’який плед, котрий легко згорнути і зафіксувати спеціальними стяжками з ручками, щоб легше було нести. Але без чого дійсно складно обійтися альпіністам, це термоковдра – укривало з тонкого водонепроникного та світловідбиваючого фольгованого матеріалу, яка працює за принципом термосу. Зберігає тепло в холоди і не дає перегрітися в сильну спеку, такий аксесуар варто придбати не лише туристам, а й мисливцям, рибалкам, спелеологам.

Термоковдра цінна тим, що:

 

  • зберігає свої властивості при низьких та високих температурах;
  • легка та компактна, можна покласти навіть у кишеню;
  • витримує навантаження до 100 та більше кілограмів;
  • стійка до ударів, зношення, вологи, вітру;
  • здатна захищати від втрат тепла від 18 до 20 годин.

 

Для захисту від теплового удару ії розгортають сріблястою стороною назовні, а для збереження тепла – всередину. Термоковдру також можна використовувати для захисту продуктів від спеки або як тент від дощу. Варто згадати ще один дрібний, але дуже корисний аксесуар – нейлоновий шнур, котрий може виручити при встановленні намету, попрацювати мотузкою для білизни або шнурівкою для черевиків.

Багатий вибір аксесуарів для туристів в інтернет-магазині Gorgany

Ця компанія на ринку з 2006 року і заслужила чимало позитивних відгуків, адже пропонує товари тільки від надійних постачальників. Крім того, ціни виставляє набагато нижчі, ніж в інших крамницях, бо Gorgany співпрацює з фірмами без посередників. Якщо ви не певні, які саме аксесуари вам потрібні, спеціалісти завжди готові дати детальну консультацію і допомогти підібрати гарну екіпіровку.

Тут можна купити чохол або мішок для спальника, плед чи термоковдру, котрі представлені такими брендами, як Cocoon, Gearaid, Salewa, Lifesystems та багатьма іншими, що гарантують високу якість продукції. Замовити товар легко на сайті онлайн або в магазинах офлайн, котрі працюють в Одесі, Львові, Івано-Франківську, Тернополі, Чернівцях, Рівному, Житомирі, Винниці, Дземброні, Буковелі.

 

Мережа магазинів Gorgany © 2005-2023